1

KIRIKKALE LİSESİ’NDEN ULUSLARARASI MATEMATİK PROJESİ BAŞARISI

2

BUGÜN FİDAN YARIN NEFES

3

ŞİMŞEKLERİN YENİ TEKNİK DİREKTÖRÜ ERMAN GÜRAÇAR

4

EL EMEĞİ PAZARI KURULUYOR

5

BELEDİYE ECZANELERİ DE DEZENFEKTE EDİYOR

6

ZABITADAN RAF ÖMRÜ DENETİMİ

7

DENETİMLER ARTIYORAnahtar Kelimeler: WELLY KİTCHEN AÇILDI

WELLY CAFE KİTCHEN AÇILDI

İşletmeciliğini iş insanı ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor Kulüp Başkanı Veli Uça’nın yaptığı Welly Cafe & Kitchen, Ovacık Mahallesi Hürriyet Caddesi No 28’de düzenlenen törenle Kırıkkale halkının hizmetine açıldı.

Kırıkkale’ye kafe alanında farklı bir yenilik getirecek olan Welly Cafe & Kitchen, düzenlenen törenle, Kırıkkale halkının hizmetine açıldı.

Bünyesinde birbirinden çeşitli lezzetlerin bulunduğu işletme, kaliteli ve tecrübeli çalışmalarıyla alanında önemli hizmetler gerçekleştirecek.

İşletme Sahibi Veli Uça, “Zengin bir yiyecek ve içecek menüsüne sahip olan mekanımız Nur Camii karşısında yer alıyor. Bu da işletmemizin Kırıkkale ile bütünleştiğini bir kez daha gözler önüne seriyor” ifadesinde bulundu. Kırıkkale’ye yakışır bir ortam sunduklarını söyleyen Uça, herkesi yeni mekana beklediklerini söyledi. Modern görünümü ile de dikkat çeken işletme her yaştan herkese hizmet verecek şekilde tasarlandı” dedi. 

Açılış törenine Vali Yunus Sezer, Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Süleyman Köstekli, işletme sahibi Veli Uça ile çok sayıda davetli katıldı.