1

Sizlerin hakkınız yenmez, yedirilmez

2

Kurban Bayramınız kutlu olsun

3

Bayramı, sağlığımıza dikkat ederek kutlayalım

4

Bayram hazırlıkları tamam

5

Yahşihan’da mezarlık bayrama hazır

6

Kırıkkale için görüş alışverişinde bulundular

7

VALİ SEZER, GERİ GÖNDERME MERKEZİNİ ZİYARET ETTİAnahtar Kelimeler: Uzelli’ kolisi

Uzelli’den 5 bin gıda kolisi

UZELLİ DE HEMŞEHRİLERİNİ UNUTMADI

Uzelli’den 5 bin gıda kolisi

Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında Kırıkkaleli İş İnsanı, TELESES Yönetim Kurulu Başkanı Recep Uzelli, ihtiyaç sahibi Kırıkkaleli hemşehrilerine yardım kolisi gönderdi.

İçinden geçtiğimiz bu zor günlerde milletçe dayanışmanın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gösterilmesinde örnek davranış sergileyen ve ihtiyaç sahibi ailelere valilik aracılığıyla ulaşılacağını açıklayan Teleses Yönetim Kurulu Başkanı Recep Uzelli, “Mübarek Ramazan ayının arifesindeyiz. Her sene heyecanla, sabırsızlıkla, özlemle beklediğimiz bu mübarek günlere, bu sene bir hayli buruk giriyoruz.”

“Tüm dünyayı ve ülkemizi saran virüs salgını dolayısıyla, mümkün mertebe evlerimize kapanmış durumdayız. Sevdiklerimizi görememenin, onlara sarılamamanın, bir arada olamamanın üzüntüsünü çok fazlaca yaşıyoruz. Kutsal saydığımız camilerimizde cemaatle namaz kılamama, Cuma namazımızı eda edememe, belki teravih gibi ibadetlerimizi de yapamayacak olmanın acısını en derinimizde hissediyoruz.”

“Umuyorum ki, Cenab-ı Hakk’ın izniyle, tüm ülke olarak bu beladan tez zamanda kurtulacağız. Eskisinden daha çok çalışacağız, üreteceğiz ve çocuklarımızın geleceği için hep birlikte el ele daha güzel, daha sağlıklı, daha mutlu ve daha huzurlu yarınlara ulaşacağız. Özellikle sağlığımızın ve sevdiklerimizle birlikte olabilmenin, dilediğimizce toplu ibadet edebilmenin ne kadar önemli olduğunu her zamankinden daha iyi anlayacağız.”

“Bu vesileyle sizlere valiliğimiz aracılığıyla ulaştırmış olduğum Ramazan paketlerini bu kardeşinizden kabul etmenizi istirham ederim. Bu mübarek günlerde dualarınız vatanımızın, milletimizin, ülkemizin, atalarımızın, evlatlarımızın ve sağlığına kavuşmak isteyen tüm hastalarımızın üzerine olsun” dedi.


Haber Kaynak : Pusula Gazetesi