1

HAVAŞ artık Kırıkkale'de

2

Demirel, görevinden ayrıldı

3

Sokak hayvanlarına yuva yaptılar

4

Kırıkkale Belediyesinden bir müjde daha

5

Çeşnigir çok güzel… Ya Köprüköy?!

6

Tekin, Bahşılı’yı su cenneti haline getiriyor

7

Korkutan kötü kokunun kaynağı bulunduUygunluk kontrolü Bahşili’de de yapılabilecek

MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI ANKARA ŞUBESİ İLE BAHŞİLİ BELEDİYESİ ARASINDA ARAÇ UYGUNLUK KONTROLLERİNE İLİŞKİN PROTOKOL İMZALANDI

MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI ANKARA ŞUBESİ İLE BAHŞİLİ BELEDİYESİ ARASINDA ARAÇ UYGUNLUK KONTROLLERİNE İLİŞKİN PROTOKOL İMZALANDI

Uygunluk kontrolü Bahşili’de de yapılabilecek

Makina Mühendisleri Odası Ankara Şubesi ile Bahşili Belediyesi arasında, belediye sınırları içerisinde faaliyet gösteren servis araçlarının, ticari taksilerin ve toplu taşıma araçlarının uygunluk kontrollerinin yapılmasına ilişkin protokol imzalandı.

İlgili protokol, Makina Mühendisleri Odası Ankara Şube Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Özkalender ve Bahşili Belediyesi Başkan Yardımcısı Mehmet Ata Dönmez arasında imzalandı.

İmzalanan protokolle ilgili olarak bir açıklama yapan Sadettin Özkalender, “Odamız, halkımızın can ve mal güvenliği için ‘kamusal denetimden’ asla taviz verilmemesi gerektiğini savunur ve ‘kamusal denetimin’ işletilmesi için bulunduğu her yerde ilgili kurum ve kuruluşlarla işbirliği geliştirir.”

“Bu anlayış doğrultusunda imzaladığımız protokol çerçevesinde Bahşili Belediyesi sınırları içerisinde faaliyet yürüten ticari taksilerin servis ve toplu taşıma araçlarının daha konforlu ve güvenli seyahatinin sağlanması amaçlanmaktadır. Araçların uygunluklarının denetlenmesi ve raporlanması, yürürlükteki mevzuatlara göre yapılacaktır. Kamu güvenliği doğrultusundaki duyarlılıklarından dolayı Bahşili Belediyesine teşekkür ederiz” dedi.