1

Hem Kırıkkale hem Samsun’da şehit acısı

2

15 Temmuz gecesi, Türk Milleti destansı bir direniş gösterdi

3

Millet iradesinin üstünde güç yoktur

4

Bu onurlu direnişte milletimizin imzası vardır

5

Millet olarak vatana ve bayrağa sahip çıkmanın gururunu yaşıyoruz

6

“O alan” riskli bölge ilan edildi

7

Geleceğin güçlü Kırıkkale’si için çok çalışacağızAnahtar Kelimeler: Uyarıya gerek kalmadan uygulanacak!

Uyarıya gerek kalmadan ceza uygulanacak!

VALİ SEZER UYARDI!!!

Uyarıya gerek kalmadan ceza uygulanacak!

Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında bütün tedbirlerin daha da arttırılacağını ve uyarıya gerek kalmadan cezai işlem uygulanacağını belirtti.

Vali Sezer, yaptığı yazılı açıklamada, Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında alınan kararlarla tüm kurumların, personelin, sivil toplum kuruluşlarının her alanda yoğun bir şekilde çalıştığını kaydetti. Tüm dünyayı saran bu salgının Kırıkkale’yi mümkün olduğunca az etkilemesi gayretinde olduklarını belirten Sezer, şunları kaydetti: “Ancak hepimizin bildiği gibi sadece kurumların aldığı tedbir ve uygulamalar, sadece bu işin ciddiyetini kavramış hemşerilerimizin çabaları istediğimiz sonucu vermeyecektir.”

“Bu işi hayatımızın en önemli meselesi yapmamız ve ona göre davranmamız gereken bir zamandayız. Birilerinin kurallara uymaması, hafife alması, sorumsuzluk örneği davranışlarının ne kanuni, ne vicdani, ne de insani bir yanı yoktur. İnsan hayatının söz konusu olduğu bir yerde ne kendimizi ne de sorumsuzca davranışlarla başkalarını tehlikeye atma hakkımız ve haddimizin olmaması gerek. Yarından itibaren bütün görevli arkadaşlar tedbirleri daha da artıracak ve uyarıya gerek olmadan cezai işlem uygulanacaktır. Lütfen evde kalalım, yavrularımızı sokaklara bırakmayalım, lütfen mecbur kalmadıkça dışarıya çıkmayalım!”