1

NÜFUS FAZLA MESAİ YAPACAK

2

ERBAKAN 10. YILINDA ANILIYOR

3

VALİ SEZER, KIRIKKALE OSB’Yİ ZİYARET ETTİ

4

ŞİMŞEKLER ELİ BOŞ DÖNÜYOR

5

MİLLET BULVARI, YÜRÜYÜŞ YOLU ÇALIŞMASI SÜRÜYOR

6

KIRIKKALE’DE ARTIŞ VAR

7

KAÇAK AVA İZİN YOKUFKA YOLCULUK YARIŞMASININ 9’UNCUSU DÜZENLENİYOR

Kısa adı AKÇED olan Kırıkkale Ahlak Kültür ve Çevre Derneği Başkanı Atilla Dulkadir ve Yönetim Kurulu üyeleri Anadolu Lisesi Müdürü Nusret Kılıç’ı ziyaret etti.

Kırıkkale’de yaptığı sosyal ve kültürel faaliyetlerle adından söz ettiren AKÇED, dernek faaliyetleri kapsamında Şehit Ahmet Sandalcı Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti. AKÇED Başkanı Atilla Dulkadir geleneksel hale getirilen ve bu yıl 9.su düzenlenen “Ufka Yolculuk” ödüllü bilgi yarışması hakkında bilgi verdi. Okul müdürü Nusret Kılıç’da geçen yıl Şehit Ahmet Sandalcı Anadolu Lisesi’nden yaklaşık 35 öğrencinin yarışmaya katıldığını,  bu yıl da “Ufka Yolculuk” ödüllü bilgi yarışması için ellerinden gelen bütün gayreti göstereceğini ifade etti.

Ziyaret anısı olarak AKÇED Başkanı Atilla Dulkadir, Şehit Ahmet Sandalcı Anadolu Lisesi Müdürü Nusret Kılıç’a,  üzerinde: “Ülkemizde yaşanan orman yangınlarında yok olan ağaçların yerine yenilerinin dikilmesi için; Kırıkkale Ahlak Kültür ve Çevre Derneği tarafından adınıza hediye edilen 1 adet fidan, Hatay Kırıkhan Ağaçlandırma Alanına dikilecektir” yazılı plaket takdim etti. Okul Müdürü Kılıç da AKÇED Başkanı Atilla Dulkadir’e bu nazik davranışlarından dolayı teşekkür etti.