1

Faizin biri de 10’uda haram

2

Dalgalanma en çok Çiftçileri vurdu

3

AKP hükümeti faiz ödeme şampiyonu

4

Kırıkkale’de İmamoğlu izdihamı

5

Saadet gelecek

6

AK Partide istifa furyası

7

İmamoğlu yarın Kırıkkale’ye geliyorAnahtar Kelimeler: Türkiye sistemden Biran kurtulmalı

Türkiye bu sistemden Biran önce kurtulmalı

TRT eski Muhabirlerinden hemşerimiz Abdurrahman Keskin, bağımsız Cumhurbaşkanı adayı olacağını açıkladı

Herhangi bir siyasi partiye mensup olmadığını belirten Keskin “Türkiye partili bir Cumhurbaşkanına teslim edilemeyecek kadar önemli ve kutsal bir ülkedir. Türkiye bu sistemi hak etmiyor” dedi.

 

İLGİNÇ ÇIKIŞLARIYLA TANINIYOR

Geçmişte ilginç çıkış ve eylemleriyle tanınan TRT eski savaş muhabiri hemşerimiz Abdurrahman Keskin önümüzdeki süreçte yapılacak olan seçimde bağımsız Cumhurbaşkanı adayı olacağını açıkladı. Bir süredir adaylığı konusunda çalışma yürüttüğünü belirten Keskin bugünkü yönetime Kırmızı Kart başlığı altında adaylık çalışmasını sürdürüyor. Merkez Ankara’da olmak kaydıyla başta Kırıkkale olmak kaydıyla diğer illerde de bütünsel bir kampanya yürüteceğini anlatan Keskin 100 bin imza içir yollara düşeceğini belirtti. Cumhurbaşkanı adaylığında isimleri geçenleri de eleştiren Keskin mesela İmamoğlu’nun isminin öne çıktığını belirterek “Oysa İmamoğlu gerçek değil ben gerçek imamın oğluyum” dedi

 

TÜRK MİLLETİ ESARET YAŞATILIYOR

“Türkiye ve Türk Milleti sinsi bir esaret yaşatılmaktadır Birey, aile ve toplumumuz özgürlüğünü, mutluluğunu ve huzurunu kaybetmiştir. İnsanca yaşamanın erdem ve değerlerinden uzak, sevgi ve barıştan yoksun, maddi değerleri kazanmanın dışında düşünce ve hedefi olmayan modern köle yapılmıştır. Uygulanan tüm politikalar sonucu bugünkü duruma gelinmiştir. Bu durumun sorumlusu ise kesinlikle halkımız değildir.” Dedi. Keskin asıl sorumlunun, devletin yönetme gücünü ele geçiren politikacılar ile onlara destek veren bir kısım ahlaksız bürokratlar olduğunu söyledi.

 

BU SİSTEM BAŞTAN BERİ YANLIŞTI

Partili Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin tarihi bir yanlış olduğunu atlanan Keskin ‘Devlet Baba’ kavramı derin bir yara almıştır.

Türk milletinin devleti ile arasına, yasal yollarla alışkanlıklar oluşturularak partizanlık hastalığı sokulmuştur. Devlet; toplumsal denge ve denetimi sağlamanın yanında adaletin de kesin garantisidir. Cumhuriyetimizin kurucu değerleri ile ilk meclisimizin ruhuna acilen dönmeliyiz. Türkiye’yi dünya liginde etkin ve saygın bir konuma çıkarabilmek için tam bağımsızlık ilkesi ile Türk milletinin öz değerlerine yeniden dönmek acil zorunluluktur. Çanakkale ve Kuvayı Milliye ruhu bugün Türkiye’nin temel ihtiyacıdır” diye konuştu.