1

71 yıllık Teftiş Kurulu Başkanlığı da kapatıldı

2

Karamolloğlu, Kırıkkale’ye geldi

3

Asılsız haber hakkında açıklama

4

Başkan Tekin’in takdirlik bilançosu

5

İYİ Partili heyet görevinden istifa etti

6

CHP yönetimi 3600 ek gösterge için buluştu

7

Rekortmen Başkandan yüzde 85 oya 185 kitapAnahtar Kelimeler: TÜGVA’ Başkan Parlak güven tazeledi

TÜGVA’da Başkan Parlak, güven tazeledi

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Kırıkkale Temsilciliği'ne Çağrı Parlak yeniden seçildi.

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Kırıkkale Temsilciliği'ne Çağrı Parlak yeniden seçildi. Başkan Parlak, “Türkiye Gençlik Vakfı, dünya üzerinde iyi ve güzele dair ne varsa savunan, her daim hakkın ve adaletin tarafında olacak bir nesil yetiştirme amacıyla kurulmuş yeni nesil bir gençlik vakfıdır” dedi.

PARLAK’TAN BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI

TÜGVA Kırıkkale Temsilcisi Çağrı Parlak, Kırıkkale’nin her alanında faaliyet gösteren kamu kurumları, sivil toplum kuruluşları ve Kırıkkale için mücadele veren bütün oluşumlarla birlikte hareket ettiklerini vurguladı. Parlak, “Gençliğin sosyal, fiziksel, zihinsel, ruhsal ve manevi gelişimlerini gözeterek, kendini devamlı geliştiren, kültürel birikime önem veren, yenilikçi ve nitelikli insan kıymetinin oluşumuna katkı sağlamak için çaba ve gayret gösteriyoruz” dedi.

YARINLAR İÇİN BÜYÜK HAYALLERİMİZ VAR

“Medeniyetimizi yeniden ihya ve inşa edecek nesilleri yetiştiren bir vakıf olmak amacıyla yeni nesil gencin enerjisi, hızı ve dinamizmi ile iyilik odaklı işler yapan, deneyimini paylaşan ve yaşatan anlayışa sahip bir anlayışla birlik ve beraberlik içerisinde önemli çalışmalara imza atmaya hazırlanıyoruz” dedi. .

ADİL BİR DÜNYA MÜMKÜNDÜR

AK Parti Kırıkkale Milletvekili Ramazan Can, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen genel kurulda yaptığı konuşmada, gençlerin özellikle "Z kuşağı" diye ciddi bir şekilde eleştirildiğini söyledi. Gençliğin yetişirken bir atmosfer ve iklimden beslendiğini aktaran Can, "Biz, 'ben varım' diyen gençliğin daha önde olduğuna inanıyoruz.

O gençliğin arasından çıkıp emperyalist güçlerin gözünün içerisine baka baka 'dünya 5'ten büyüktür' diyen bir gençliğin lideri var. Böyle bir liderimizin ikliminden, çevresinden, etkilerinden ve daha 'adil bir dünya mümkündür' tezinden etkilenmemiz lazım." diye konuştu.

ONLARA ULAŞMAKLA MÜKELLEFİZ

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı ise Türkiye'nin hedeflerine ulaşmasında gençlere büyük görevler değiştiğini ifade ederek, genel kurulun hayırlı olması dileğinde bulundu. TÜGVA Genel Başkan Yardımcısı Emrah Özgül de gençlerin milli ve manevi değerlerini, ilmi yönlerini geliştirmek ve onlara ulaşmakla mükellef olduklarını dile getirdi.

BİRLİK VE BERABERLİK SERGİLENDİ

Şu anda 81 il ve 600 ilçede temsilci ve temsilciliklerinin bulunduğunu anlatan Özgül, 983 bin genç mensuplarının olduğunu belirtti. Mevcut il temsilcisi Parlak'ın güven tazelediği kongreye, İl Genel Meclisi Başkanı Murat Çaykara, AK Parti İl Başkanı Mustafa Kaplan, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Varlı ve gençler katıldı.

YÖNETİM KURULU LİSTESİ

Çağrı Parlak İl Temsilcisi

Emrah Baloğlu Teşkilat Koordinatörü

Raşit Çelebi Ortaokul Koordinatörü

İlhan Mert Soyalp Lise Koordinatörü

Murat Turan Üniversite Koordinatörü

Betül Şahin Kadın ve Aile Koordinatörü