1

RAMAZAN AYI HUZURA VESİLE OLSUN

2

PARKİNSON HAREKET BOZUKLUĞU İLE BAŞLAR

3

11 KİŞİYE 31 BİN 927 TL CEZA

4

DERNEK BİNASINDA KUMAR OYNADILAR

5

ALT GEÇİT AKTİF HALE GETİRİLDİ

6

VALİ SEZER ÇALIŞTAY’A KATILDI

7

KADINA YÖNELİK ŞİDDETLE MÜCADELEAnahtar Kelimeler: kırma makinesinde verdi

Taş kırma makinesinde can verdi

Yol yapım çalışmalarında çalışan taş kırma makinesi operatörü 31 yaşındaki Fevzi K. kullandığı iş makinesinin içine düşmesi sonucu feci şekilde can verdi.

Kırıkkale’nin Yahşihan ilçesinde yol yapım çalışmalarında çalışan taş kırma makinesi operatörü 31 yaşındaki Fevzi K. kullandığı iş makinesinin içine düşmesi sonucu feci şekilde can verdi.
Alınan bilgiye göre,  Yeşilvadi Mahallesi Hoca Ahmet Yesevi Caddesi ‘nde yol yapım çalışmaları için taş kırma makinesini kullanan operatör K, çalışma esnasında iş makinesinin üzerinde iken bir anda dengesini kaybederek makinenin içine düştü.

Olay yerine, 112 Acil Servis, itfaiye, polis ve AFAD ekipleri sevk edildi.
112 Acil Servis ekipleri yaptıkları kontrolde operatörün olay yerinde hayatını kaybettiğini belirledi.
Olayın görgü tanıklarından Okan Alptekin, “Bugün Adana’dan geldim. Sabah saat 9-10 gibi geldim yukarıya çıktım. Fevzi yok dediler. O arada arkadaş koşmuş. Duyunca hep birlikte koştuk. Kepçeci arkadaş kıyafetlerini görmüş. Bizim de öyle haberimiz oldu.” dedi.
Eyüp Öz ise, “Geldik makineye baktım. Fevzi abi yok. Bayram abi de parça var dedi. Parçayı elimle kapattım. Ne yapacağımı bilemedim. Ondan sonra makineyi kapattım. Herkes geldi. Malzemenin içine düşmüştü.” ifadelerini kullandı.
Operatörün mesaisinin kısa süre sonra biteceği ve bugün izin kullanacağı öğrenildi.
Operatörün cenazesi, cumhuriyet savcısının incelemesinin ardından hastane morguna kaldırıldı.