1

Talihsiz gencin cansız bedenine ulaşıldı

2

Kart olmadan kapı açılmaz!

3

Meslektaşımızın acı günü

4

Alkol komasına girip kendini astı

5

Koronalı hasta intihar etti

6

YENİ GELİŞME!!! Sebepsiz kavga kanlı bitti

7

Arkadaş kurşunu canından ettiTalihsiz gencin cansız bedenine ulaşıldı

DÖRT GÜNDÜR ARANAN TCDD TEKNİSYENİNİN CANSIZ BEDENİ BAŞINDAN VURULMUŞ HALDE BULUNDU

DÖRT GÜNDÜR ARANAN TCDD TEKNİSYENİNİN CANSIZ BEDENİ BAŞINDAN VURULMUŞ HALDE BULUNDU

Talihsiz gencin cansız bedenine ulaşıldı

Dört gündür kendisinden haber alınamayan 29 yaşındaki Halil Altan'ın cansız bedeni, Kızılırmak’ta başından vurulmuş halde bulundu.

TCDD Yahşihan İstasyon Amirliğinde işçi olarak çalışan Halil Altan (29), 7 Eylül Pazartesi günü saat 23.00 sıralarında mesai arkadaşlarına “sigara almaya gidiyorum” diyerek iş yerinden ayrıldı. İş yerine dönmeyen Altan'ın aracı arkadaşları tarafından Kızılırmak kenarında terk edilmiş şekilde bulundu.

Bunun üzerine bölgede geniş çaplı arama çalışması başlatıldı. 4 gündür aranan gencin cansız bedeni, nehirde başından vurulmuş halde bulundu. 29 yaşındaki gencin bulunması için Jandarma, AFAD ve AKUT'un devam ettirdiği arama çalışmalarına Ankara'dan gelen Jandarma Arama Kurtarma (JAK), Jandarma Sualtı Arama ve Kurtarma Timleri (SAK) ile özel eğitimli Arama Kurtarma Köpeği 'Pati' ve Kadavra Köpeği "Nekro" katıldı.

Tüm ekiplerin seferber olduğu genç, 4 gün aradan sonra Polis Sualtı Arama ve Kurtarma ekiplerince Kızılırmak’ta bulundu. Başında mermi izi olduğu tespit edilen Altan'ın cenazesi, Cumhuriyet Savcısının incelemesinin ardından otopsi için hastane morguna kaldırıldı.