1

Sevgililer Gününe Başkan Sürprizi

2

Güven ve Yıldız Ailelerinin mutlu günü

3

Öztürk ve Korucu ailelerinin mutlu günü

4

TK güzellik merkezi kısa sürede gözde oldu

5

Neşet Ertaş, bizler için bir okuldur, bir idoldür

6

Dizi oyuncusundan saygısız ifadeler

7

Birlik ve beraberlik için güçlü olmak lazımSümer ve Yeşilyurt ailelerinin mutlu günü

ÇOK SAYIDA DAVETLİ KATILDI

Sümer ve Yeşilyurt ailelerinin mutlu günü

Kırıkkale Ticaret Borsası Başkanı Harun Sümer´in kızı Serap ve Rıza Yeşilyurt´un oğlu Mehmet Yeşilyurt düzenlenen görkemli bir düğün merasimiyle dünya evine girdi.

ÇOK SAYIDA DAVETLİ KATILDI

Kırıkkale Ticaret Borsası Başkanı Harun Sümer-Zekiye Sümer´in kızı Serap Sümer, Mülkiye-Rıza Yeşilyurt´un oğlu Mehmet Yeşilyurt Mersan Düğün Salonunda düzenlenen düğün töreniyle hayatlarını birleştirdi. Geniş davetli kitlesinin katıldığı görkemli düğün töreninde Kırıkkale Valisi Dr. Mehmet İlker Haktankaçmaz, Kırıkkale Milletvekili Mehmet Demir, Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Kırıkkale bürokrasisi, il, ilçe ve Kasaba Belediye Başkanları, Siyasi Parti İl Başkanları, Esnaf odaları Başkanları, çok sayıda işadamı ile Sümer ve Yeşilyurt ailesinin yakınları katıldı.

KINA YAKILDI, OYUNLAR OYNANDI

Borsa Başkanı Sümer davetlilerle yakından ilgilenirken, çiçeği burnundaki Serap ve Mehmet çifti düğün töreninde doyasıya eğlendi. Kırıkkale gelenek ve göreneklerinin sergilendiği düğün merasiminde yeni çifte kınaları yakıldı, mutluluklar dilendi. Düğünde havai fişek gösterisi büyük beğeni toplarken, Sümer ve Yeşilyurt aileleri kendilerini bu mutlu günde yalnız bırakmayanlara teşekkür etti. Biz de Pusula Gazetesi olarak çiftimize bir ömür boyu mutluluklar dilerken ailelere de hayırlı olması temenni ediyoruz.

HABER MERKEZİ