1

KIRIKKALESPOR FORVETİ AYKUT ÇİFT

2

ŞİMŞEKLER YÜZÜ GÜLDÜ

3

ŞİMŞEKLER 1 PUANA RAZI OLDU

4

KUPAYA VEDA ETTİK

5

TEKNİK DİREKTÖRÜ HASAN BASRİ KARA İSTİFA ETTİ

6

HEDEF 3 PUAN

7

KIRIKKALESPOR TUR ATLADISPORUN VE SPORCUNUN DESTEKÇİSİ OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Kırıkkale Büyük Anadoluspor Başkanı Veli Uça Yeni Sezon öncesi Belediye Başkanı Mehmet Saygılı'yı makamında ziyaret ederek yeni sezon formasını hediye etti.

Bu yıl TFF 3. LİG 4. grupta mücadele edecek olan temsilcimiz Kırıkkale Büyük Anadoluspor Başkanı Veli Uça Belediye Başkanı Mehmet Saygılı'yı hafta sonu oynanacak 52 Orduspor deplasmanı öncesi ziyaret ederek yeni Sezon formasını hediye etti. Kırıkkale Büyük Anadoluspor Başkanı Veli Uça ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, "Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı her zaman tamımızın yanında oluyor. Geçtiğimiz yıl şampiyonluğumuzda büyük katkısı var İnşallah bu yılda el birliği ile takımımızı bir üst ligi çıkaracağız" ifadelerini kulandı.

Kırıkkale Büyük Anadoluspor Başkanı Veli Uça'yı makamında ağırlayan Başkan Saygılı, her zaman takımın yanında olduğunu ifade etti. Saygılı, “Takımımıza her zaman destek veriyoruz. İnşallah 3. Lig’de de başarılı bir sezon geçirerek daha iyi yerlere geleceğiz. Sporun ve sporcunun destekçisi olmaya devam edeceğiz. Yönetim, teknik heyet, taraftarlarımız ve futbolcularımıza teşekkür ediyorum. Bu takım başarısını sürdürecek” diye konuştu.

Kırıkkale Büyük Anadoluspor Başkanı Veli Uça Belediye Başkanı Mehmet Saygılı'ya yeni sezon formasını hediye etti.