1

56 SAATLİK SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI 21.00'DA BAŞLIYOR

2

46 SUÇTAN ARANAN ZANLIYI KIRIKKALE POLİSİ YAKALADI

3

MKE KURUMU SİLAH MÜZESİ İÇİN İHALEYE

4

MEMUR MAAŞ BÜTÇESİ YENİDEN DÜZENLENMELİ

5

KIRIKKALE YASAKLARA UYUYOR

6

HAKKIMIZI KİMSE ELİMİZDEN ALAMAZ

7

KIRIKKALE BELEDİYESİ OLARAK HER ZAMAN ENGELLİ KARDEŞLERİMİZİN YANINDAYIZSOSYAL MEDYA FENOMENİ ÖZGÜR DENİZ CELLAT DEPREMZEDELERİ UNUTMADI

Instagram’da gitarıyla birlikte çektiği cover şarkılarla popülerlik kazanan, TikTok’ta yaklaşık 1.5 milyon takipçiye ulaşan sosyal medya fenomeni Özgür Deniz Cellat, 6,6 büyüklüğünde deprem yaşayan İzmirlileri yalnız bırakmadı.

Instagram’da gitarıyla birlikte çektiği cover şarkılarla popülerlik kazanan Özgür, 2020 yılında başladığı TikTok‘ta bu günlerde yaklaşık 1.5 milyon takipçiye ulaşan ve 45 milyondan fazla beğenisi bulunan sosyal Medya fenomeni Özgür Deniz Cellat 6.6 büyüklüğünde deprem yaşanan İzmir’de depremzedeleri yalnız bırakmadı. Depremzedelerle bir araya gelen ünlü sosyal medya fenomeni Özgür Deniz Cellat çeşitli kurum ve yardımseverlerden topladığı yardım kolilerini depremzedelere dağıtarak moral verdi. Bu tür zamanlarda birlik, beraberlik, kardeşlik ve yardımlaşma duygularının ön planda tutulması gerektiğini hatırlatan sosyal medya fonomeni Özgür Deniz Cellat “Depremin yaşandığı ilk dakikalardan itibaren devletimizin başlattığı çalışmalar devam ediyor. Biz de elimizden geldiği kadar burada olmak istedik. Özellikle böyle dönemlerde kenetlenmek daha da önemli. Şiddetli bir deprem yaşayan İzmirli kardeşlerimize geçmiş olsun dileklerini iletiyoruz. Depremin yaralarını hep birlikte saracağız” ifadelerine yer verdi.