1

Gaziler, yasada değişiklik istiyor

2

SULAKYURT'TA İÇKİ İMALATHANESİNE JANDARMA BASKINI

3

YAHŞİHAN'A 3,5 MİLYONLUK YATIRIM

4

Cennet vatanımız şehitlerimizin ve gazilerimizin emanetidir

5

YİNE GÜNE KADIN CİNAYETİ İLE UYANDIK

6

Vali Sezer, başarılı öğrencileri ağırladı

7

Sulakyurt'ta toplantı makamda değil açık alanda yapıldıAnahtar Kelimeler: Sizlerin hakkınız yenmez yedirilmez

Sizlerin hakkınız yenmez, yedirilmez

BAŞKAN SAYGILI’DAN, TEMİZLİK PERSONELİNE MORAL ZİYARETİ

BAŞKAN SAYGILI’DAN, TEMİZLİK PERSONELİNE MORAL ZİYARETİ

Sizlerin hakkınız yenmez, yedirilmez

Temizlik işçileriyle bir araya gelen Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, özverili bir şekilde gece gündüz çalışan temizlik personeline teşekkür ederek, "Sizlerin hakkınız yenmez, yedirilmez" diye konuştu.

Kentin temizliği için gece gündüz aralıksız çalışmalarını sürdüren temizlik personeliyle gece vardiyası öncesi bir araya gelen Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, "Özellikle salgın döneminde mesai kavramı gözetmeksizin canla başla çalışan temizlik personelimizi gece vardiyası öncesi ziyaret ettik. Sabahın ilk ışıklarına kadar köşe bucak çalışan tüm işçi kardeşlerimize, hayırlı işler kolaylıklar diliyorum" ifadelerini kulandı.

Belediye Başkanı Saygılı, "Temizlik personeli, benim kıymetlimsiniz! Sizler gece gündüz, mesai kavramı gözetmeden çalışıyorsunuz. İşlerinizde kolaylıklar diliyorum. Sizlerin hakları yenmez yedirilmez. Salgın döneminde özellikle temizlik görevlilerimizin büyük gayret sergiliyor. Çalışmalarınızdan dolayı hepinizi canı gönülden teşekkür ediyorum. Allah yardımcınız olsun. Bundan sonraki çalışmalarınızda da olabildiğinizce dikkatli olmanızı istiyorum, hem kendiniz, hem çalışma arkadaşlarınız hem de aileleriniz için. Oluşabilecek bir hastalıkta tüm ekiplerimiz etkilenecektir” dedi.