1

CHP-MHP DÜELLOSU

2

Üye sayımız 200 bini aştı

3

Sizlere ihtiyacımız var

4

Türkiye’nin SAADET’e ihtiyacı var

5

Adaylık düşünmüyorum

6

Kapımız devlet ve millet aşkı olan herkese açık

7

Sorunları çözmeye talibizAnahtar Kelimeler: Şimşekler lidere kaptırdı

Şimşekler, lidere üç puan kaptırdı

Kırıkkale Büyük Anadoluspor, deplasmanda karşılaştığı puan sıralamasının lideri Fethiyespor karşısında puan kaybetti. Kırmızı lacivertliler yeşil zeminden 1-0'lık mağlubiyet ile ayrıldı.

Kırıkkale Büyük Anadoluspor, deplasmanda karşılaştığı puan sıralamasının lideri Fethiyespor karşısında puan kaybetti. Kırmızı lacivertliler yeşil zeminden 1-0'lık mağlubiyet ile ayrıldı. Şimşekler, ikinci yarı sezonunun ilk maçına aldığı puan kaybıyla kötü başlamış oldu.

Kırıkkale Büyük Anadoluspor, ligin ikinci yarısının ilk maçında lider Fethiyespor ile karşı karşıya geldi. Fethiye İlçe Stadyumu'nda oynanan maç 1-0'lık skorla sona erdi. Her iki takımında temkinli başladığı maçta tek golü, 67'nci dakikada Fethiyesporlu futbolcu, Serhan Yılmaz kaydetti. Ligin en zorlu rakiplerinden biri olan Fethiyespor, birinci yarının ilk karşılaşmasında yine Kırıkkalespor'la karşı karşıya gelmiş ve ev sahibi olmanın avantajını iyi değerlendiren Kırıkkalespor, Başpınar Stadyumu'nda oynanan maçı 3-1'lik skorla kazanmıştı.