1

AKİF filmi öğrencilerle buluştu

2

TÜGVA’da Başkan Parlak, güven tazeledi

3

Tanır, MHP’den istifa etti

4

İYİ Parti heyetinden Özkan’a hakaret davası

5

AK Parti gençlik kolları çalışmalarını sürdürüyor

6

İYİ Parti’den aşure günü etkinliği

7

Keskin'e yeni itfaiye binası yapılıyorAnahtar Kelimeler: Sağlıkçılar buluştu

Sağlıkçılar buluştu

Sağlık-Sen Şube Başkanı Recep Akdoğan “Durup dinlenmek gibi bir düşüncesi olmayan fedakar sağlık çalışanlarımız ile yine yeniden rutin çalışma günlerine döneceğiz” dedi.

Sağlık-Sen Şube Başkanı Recep Akdoğan “Durup dinlenmek gibi bir düşüncesi olmayan fedakar sağlık çalışanlarımız ile yine yeniden rutin çalışma günlerine döneceğiz” dedi.

BİRLİK VE BERABERLİK SERGİLENDİ

Sağlık-Sen Kırıkkale Şube Başkanlığı 6. Dönem Toplu Sözleşme görüşmeleri sonrasında gündemi değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.  Sağlık-Sen Şube Başkanı Recep Akdoğan başkanlığında Yönetim Kurulu, İş Yeri temsilcileri, Engelli Komisyonu ve Kadın Kolları Komisyonunun katılımlarıyla gerçekleşen toplantıya AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Mustafa Kaplan katıldı. Şube Başkanı Akdoğan Covid-19 pandemisi nedeniyle uzun bir zamandır bir araya gelemediklerini söyleyerek, “Hem özlem gidermek hem de 6.Dönem Toplu Sözleşme görüşmelerini değerlendirmek üzere bu programı düzenledik”

HAYIRLARA VESİLE OLMASINI DİLERİZ

“Sağlık teşkilatımızın tüm unsurları ile birlikte covid-19 pandemi sürecinde yorulduğunun farkındayız. Bu süreçte yoğun ve özverili emek veren tüm çalışanlarımızdan Rabbim razı olsun. İnanıyoruz ki; Devletimizin almış olduğu tedbirler doğrultusunda gerektiğinde izolasyon, Kararlı bir aşı politikası ile toplumsal bağışıklık sağlanacak ve Rabbimizin de izniyle covid-19 pandemi sürecini atlatacağız. Durup dinlenmek gibi bir düşüncesi olmayan fedakar sağlık çalışanlarımız ile yine yeniden rutin çalışma günlerine döneceğiz. Bugün burada olan sağlık çalışanlarımıza da hem sağlık sistemimize vermiş oldukları katkılardan hem de teşkilatımıza katkılarından dolayı ayrıca toplantımıza iştirak etmelerinden dolayı teşekkür eder, toplantımızın hayırlara vesile olmasını dileriz” diye konuştu.

OLABİLECEK EN İYİ KAZANIMLAR OLDU

AK Parti İl Başkanı Mustafa Kaplan ise AK Parti olarak Sivil Toplum Kuruluşlarının önemini bildiklerini söyleyerek, “Bu manada Kırıkkale Sağlık-Sen Şube Başkanlığımızın da bizlere vermiş oldukları destekleri dile getirmek bir kez daha teşekkür etmek istiyoruz. Pandemi sürecinde yıpranan yorulan fedakarlıklarda bulunan sağlık çalışanlarımızın emeklerinin büyüklüğünün farkındayız. Ak Parti olarak son yapılan 6. Dönem Toplu Sözleşme Görüşmeleri sonucunda bir nebzede olsun sahanın talepleri yerine getirilmeye çalışıldı. Ülkemiz şartları göz önüne alınarak değerlendirildiğinde gerek Memur-Sen Teşkilatının yoğun çabaları gerekse de hükümetimizin ve bilhassa Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın teveccühleri ile bu kazanımların olabilecek en iyi kazanımlar olduğunu kabul etmek gerekir”