1

Sokak hayvanlarına yuva yaptılar

2

Kırıkkale Belediyesinden bir müjde daha

3

Çeşnigir çok güzel… Ya Köprüköy?!

4

Tekin, Bahşılı’yı su cenneti haline getiriyor

5

Korkutan kötü kokunun kaynağı bulundu

6

Sadece gelin ve damat oynadı

7

Yahşihan’da atık yağlar toplanıyorSağlık çalışanlarına Saygılı morali

KIRIKKALE BELEDİYE BAŞKANI MEHMET SAYGILI, SAĞLIK ÇALIŞANLARINA MORAL VERMEK İÇİN, HASTANELERİ ZİYARET EDİP MEYVE İKRAMINDA BULUNDU

Sağlık çalışanlarına Saygılı morali

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Koranavirüs salgınına karşı büyük bir özveriyle çalışma sergileyen sağlık çalışanlarına moral vermek için, hastaneleri ziyaret edip meyve ikramında bulundu.

Dünyayı etkisi altına alan Koranavirüse karşı aralıksız çalışan ve büyük özveri sergileyen sağlık çalışanları bu fedakârca tavırlarından dolayı takdir topluyorlar. Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı da Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ve Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi yetkililerini ziyaret ederek çalışanlar için hazırlanan meyve sepetlerini ikram etti, sağlık çalışanlarına özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, salgına karşı en büyük mücadeleyi sağlık çalışanlarımızın verdiğini belirterek, “İlimizdeki bütün doktorlarımız, hemşirelerimiz, sağlık çalışanlarımız takdire şayan fedakârlık göstermekteler. Virüs salgını karşısında en riskli mesleğe icra etmelerine rağmen görevlerini fedakârca ve büyük bir özveriyle yerine getiriyorlar. Bu çalışmalarından dolayı onlara Kırıkkale halkı adına sonsuz teşekkür ederim” dedi.