1

Gaziler, yasada değişiklik istiyor

2

SULAKYURT'TA İÇKİ İMALATHANESİNE JANDARMA BASKINI

3

YAHŞİHAN'A 3,5 MİLYONLUK YATIRIM

4

Cennet vatanımız şehitlerimizin ve gazilerimizin emanetidir

5

YİNE GÜNE KADIN CİNAYETİ İLE UYANDIK

6

Vali Sezer, başarılı öğrencileri ağırladı

7

Sulakyurt'ta toplantı makamda değil açık alanda yapıldıAnahtar Kelimeler: Nice Bayramlara

Nice Bayramlara

SAYGILI´DAN BAYRAM MESAJI

SAYGILI´DAN BAYRAM MESAJI

Nice Bayramlara

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda, bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğunu yaşadığını belirterek, Kırıkkale halkının ve bütün İslam Âleminin Mübarek Kurban Bayramını kutladı.

Milletçe bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğunu yaşadığını belirten Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, "Bayramlar, milletçe bir arada yaşamanın ve aydınlık bir geleceği bir arada kucaklama arzusunun tazelendiği günlerdir. Biz de bu günleri fırsat bilerek birbirimizle barışmalı, birbirimizle kucaklaşmalı ve birbirimizle yardımlaşmalıyız. Çünkü bizim topraklarımızın mayasında barış vardır, kardeşlik vardır, dayanışma vardır. Bu vatan toprağı üzerinde yaşayan bireyler olarak birlik, beraberlik ve kardeşçe yaşamalıyız" dedi.

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, mesajında, "Kurban, bir teslimiyetin simgesi olup, inancımız gereği kesilen kurbanlarla Yaratanımıza bağlılık ve teslimiyetimizi göstereceğiz. Bu Kurban Bayramında kutsal topraklarda bulunan ve Hac vazifesini yerine getirmeye hazırlanan tüm Hacılarımızın ibadetlerinin ve dualarının kabul olmasını diliyorum. Ayrıca eşsiz fedakârlık sergileyerek bizlere bu vatanı emanet bırakan aziz şehitlerimize bir kez daha Allah´tan rahmet diliyor, gazilerimizi şükranla selamlıyorum. Bu vesileyle tüm Kırıkkaleli hemşerilerimizin ve İslam Âleminin mübarek Kurban Bayramını kutlar, bu bayramın vatanımıza, milletimize ve İslam Âlemine barış ve huzur getirmesini temenni ederim? ifadelerine yer verdi.