1

GÖZALTINA ALINAN 3 KİŞİ TUTUKLANDI

2

48 SUÇTAN ARANAN ZANLI YAKALANDI

3

KIRIKKALE BELEDİYESİ’NDEN DON UYARISI

4

KIRIKKALE’DE İTHALAT DÜŞTÜ İHRACAT ARTTI

5

GENÇLİK KAMPLARI, DİNEK DAĞI’NDA KURULACAK

6

MKE DÜĞÜN SALONU YIKILIYOR

7

AŞI TAKVİMİ GÜNCELLENMELİAnahtar Kelimeler: YIKAMA YAŞINDA

MY CAR OTO YIKAMA 5 YAŞINDA

Kırıkkale’de arabalarına düşkün şoförlerin vazgeçilmez adresi olan My Car oto yıkama, kuruluşunun 5. Yılını kutluyor. İşletmede yıldönümüne özel indirimler uygulanıyor.

Arabalarına düşkün olan ve temiz bakım amacıyla herkesin uğrak yeri olan ve açıldığı günden itibaren önemli çalışmalar gerçekleştiren My Car oto yıkama ve aksesuar, 5 yaşına girdi. Nur Camii Aybimaş AVM otoparkı içerisinde faaliyet gösteren My Car Oto Yıkama ve Aksesuar işletmesi, kuruluşuna özel vatandaşlara yönelik çeşitli indirimli kampanyalarda düzenliyor. Müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu işletme, özverili çalışmasından dolayı her kesimden takdir topluyor.

Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında da hijyen kurallarına en iyi şekilde uyum sağlayan işletme Mustafa Demir ve Zekeriya Koşal’ın faaliyetinde hizmetlerini sürdürüyor. Güler yüzlü ve mesleğinde tecrübeli personelleriyle hizmet sağlayan My Car oto yıkama ve aksesuar yıl dönümüne özel 30 Kasım 2020 Pazartesi gününe kadar pasta-cilayı 175 TL’den 120 TL’ye, oto kuaförü 200 TL’den 150 TL’ye indirdi. Ayrıca ay sonuna kadar arabasını yıkatan ve ücretsiz olarak kayıt yaptıran kişiler arasından sosyal medyada yayınlanacak olan canlı yayın kurası ile bir kişiye ücretsiz pasta cila hediye edilecek.

Vatandaşlara en iyi hizmeti sunmak amacıyla çalışma gerçekleştirdiklerini dile getiren işletme ortağa Demir, “Kurulduğumuz günden itibaren Kırıkkale halkımızın hizmetinde ve yanındayız. Onlar için gereken özverili çalışmalarımızı sergiliyoruz” dedi. Diğer ortak Koşal ise, “Oto yıkama ve aksesuar alanında işimizin en iyisini yapmak için çaba gösteriyoruz. Alanında tecrübeli personellerimiz ile birlikte aracınızı güven ile bizlere bırakabilirsiniz. İşimizi güvenle yapıyoruz. Gözünüz asla arkada kalmaz” şeklinde konuştu.