1

25 -31 OCAK DÜNYA LEPRA (CÜZZAM) HAFTASI

2

56 LİTRE ETİL ALKOL ELE GEÇİRİLDİ

3

KIRIKKALE’DE 5 BİN 130 KİŞİ AŞILANDI

4

KIRIKKALE'DEN GEÇEN YHT VİYADÜKLERİ, İPEK YOLUNA ENTEGRE EDİLECEK

5

BEKLENTİMİZ İKİNCİ YARIYILDA YÜZ YÜZE EĞİTİME GEÇİLMESİDİR

6

185 KÖYÜN İHTİYACINA ULAŞACAĞIZ

7

KIRIKKALESPORA YENİ TRANSFERAnahtar Kelimeler: MÜSİAD’ BAŞKANI AHMET ÇETİN

MÜSİAD’IN YENİ BAŞKANI AHMET ÇETİN OLDU

Geçtiğimiz günlerde AK Parti Kırıkkale İl Başkanı olarak atanan mevcut MÜSİAD Başkanı Mustafa Kaplan'dan boşalan göreve, genel merkez talimatıyla iş insanı Ahmet Çetin atandı.

Müstakil Sanayici ve İş adamları Derneği (MÜSİAD) Kırıkkale Şube Başkanlığı görevini yürüttüğü dönemde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kararıyla AK Parti Kırıkkale İl Başkanlığı’na atanan Mustafa Kaplan’ın MÜSİAD şube başkanlığı yerine iş insanı Ahmet Çetin atandı. Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Kırıkkale’ye gelen Genel Başkan Yardımcısı Yerel Üst Kurul Başkanı Ahmet Şekerli, Çetin’in yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

MÜSİAD eski Başkanı Kaplan’ın önemli çalışmalar gerçekleştirdiğini dile getiren Şekerli, “Hep birlikte ülkemizin daha iyi yerlere gelmesi amacıyla mücadele ediyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde zor günlerden geçtiğimiz şu günlerde inşallah yapılan çalışmalarla da virüsü atlatacağımıza inanıyoruz. Milletimiz, sosyal mesafe-maske ve hijyen kurallarına uysun” dedi.