1

RAMAZAN AYI HUZURA VESİLE OLSUN

2

PARKİNSON HAREKET BOZUKLUĞU İLE BAŞLAR

3

11 KİŞİYE 31 BİN 927 TL CEZA

4

DERNEK BİNASINDA KUMAR OYNADILAR

5

ALT GEÇİT AKTİF HALE GETİRİLDİ

6

VALİ SEZER ÇALIŞTAY’A KATILDI

7

KADINA YÖNELİK ŞİDDETLE MÜCADELEAnahtar Kelimeler: MÜSİAD’ BAŞKANI AHMET ÇETİN

MÜSİAD’IN YENİ BAŞKANI AHMET ÇETİN OLDU

Geçtiğimiz günlerde AK Parti Kırıkkale İl Başkanı olarak atanan mevcut MÜSİAD Başkanı Mustafa Kaplan'dan boşalan göreve, genel merkez talimatıyla iş insanı Ahmet Çetin atandı.

Müstakil Sanayici ve İş adamları Derneği (MÜSİAD) Kırıkkale Şube Başkanlığı görevini yürüttüğü dönemde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kararıyla AK Parti Kırıkkale İl Başkanlığı’na atanan Mustafa Kaplan’ın MÜSİAD şube başkanlığı yerine iş insanı Ahmet Çetin atandı. Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Kırıkkale’ye gelen Genel Başkan Yardımcısı Yerel Üst Kurul Başkanı Ahmet Şekerli, Çetin’in yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

MÜSİAD eski Başkanı Kaplan’ın önemli çalışmalar gerçekleştirdiğini dile getiren Şekerli, “Hep birlikte ülkemizin daha iyi yerlere gelmesi amacıyla mücadele ediyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde zor günlerden geçtiğimiz şu günlerde inşallah yapılan çalışmalarla da virüsü atlatacağımıza inanıyoruz. Milletimiz, sosyal mesafe-maske ve hijyen kurallarına uysun” dedi.