1

İNCE, ‘ERKEN SEÇİM’ ÇAĞRISINI DESTEKLİYORUM

2

ÖNAL KIRIKKALE'NİN SORUNLARINI MASAYA YATIRDI

3

Öztürk’ten belediyelere büyük destek

4

ÖĞRENCİLER YÜZ YÜZE EĞİTİME BAŞLADI

5

GELECEK PARTİSİ’NİN İL TEŞKİLATI OLUŞTU

6

DEVA´DAN ÇİFTE KONGRE

7

CHP’DEN KIRIKKALE’DE YAŞLILARIN DURUMUNA İLİŞKİN AÇIKLAMA VE ÖNERİLERAnahtar Kelimeler: KONGRESİNE HAZIRLANIYOR

MHP İL KONGRESİNE HAZIRLANIYOR

Pandemi dolayısıyla İlçe kongrelerini kısa sürede tamamlayan Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale teşkilatı, hafta sonu da il kongresini gerçekleştirecek.

MHP Kırıkkale teşkilatı hafta sonu gerçekleştirilecek il kongresinin hazırlıklarını yapıyor. Geçtiğimiz günlerde Tek liste halinde yapılması beklenen genel kurul, COVİD-19 salgını nedeniyle ilçe kongrelerinde olduğu gibi açık havada gerçekleştirilecek. Bir önceki genel kurulda 7 olan üst kurul delegesi belirleyen MHP Kırıkkale teşkilatının, en son yapılan seçimlerde Kırıkkale’deki oy oranını yükseltmesi nedeniyle bu sayının 9’a yükseltildiği belirtiliyor. Koronavirüs salgını nedeniyle il kongresine da katılımın sınırlı tutulması, delege ve protokol üyelerinin katılması bekleniyor.

Kongre hazırlıklarıyla ilgili bilgiler veren MHP İl Başkanı Erdal Baloğlu ‘İstiklal için birlik, İstikbal için dirlik, Kazanan Türkiye Olacak’ parolasıyla başlattığımız ilçe kongrelerimizi gerçekleştirdik. Hafta sonu yapacağımız il kongresi ile de Kırıkkale teşkilatı olarak kongrelerimizi tamamlayacağız. Tek liste halinde yapacağımız genel kurul 20 Eylül Pazar günü Yahşihan Kilim46 Açık Hava Düğün Salonunda gerçekleştirilecektir.  Kongremiz covid-19 pandemi sürecine uygun şekilde maske, mesafe ve temizlik kurallarına uygun şekilde icra edilecektir. Kongrede yönetim kuruluna bir başkan, 40 yönetim kurulu üyesi, 7 disiplin kurulu üyesi ve 9 da üst kurul delegesi seçilecek. Kongremizin şimdiden ülkemize, milletimize ve Kırıkkale’mize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.