1

RAMAZAN AYI HUZURA VESİLE OLSUN

2

PARKİNSON HAREKET BOZUKLUĞU İLE BAŞLAR

3

11 KİŞİYE 31 BİN 927 TL CEZA

4

DERNEK BİNASINDA KUMAR OYNADILAR

5

ALT GEÇİT AKTİF HALE GETİRİLDİ

6

VALİ SEZER ÇALIŞTAY’A KATILDI

7

KADINA YÖNELİK ŞİDDETLE MÜCADELEAnahtar Kelimeler: MERHUM ÜLKÜCÜLER DUALARLA ANILDI

MERHUM ÜLKÜCÜLER DUALARLA ANILDI

MHP Kırıkkale İl Başkanlığı tarafından, MHP’nin kurucu Genel Başkanı merhum Alparslan Türkeş’ in vefatının 24. yıldönümü ve merhum Cemil Arslan ile ülkücü davasına gönül veren merhum kişiler dualarla anıldı.

MHP İl Başkanlığı tarafından merhum Alparslan Türkeş’ in vefatının 24. yıldönümü ve merhum Cemil Arslan ile ülkücü davasına gönül veren merhum kişiler içim Azapoğlu Camii’nde Mevlid-i Şerif okutuldu.  Mevlid-i Şerif’e MHP İl Başkanı Erdal Baloğlu, MHP Merkez İlçe Başkanı Murat Abalı, Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Kamu Sen İl Temsilcisi Yücel Karabacak, TÜRKAV Şube Başkanı Kadir Galip Öztürk, yönetim kurulu üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Mevlit sonrası konuşma yapan Baloğlu, “Aziz Türk milletinin  kutlu evlatlarından biri olan, kalbi durduğu son ana kadar vatan sevgisiyle çarpan, Türk insanının son Başbuğ’u cennet mekan Başbuğ Alparslan Türkeş’in ebedi aleme göçmesinin üzerinden  24 yıl geçti. Türk dünyasının Bilge lideri, Başbuğumuz Alparslan Türkeş’i Hakk’a yürüyüşünün 24. Sene-i devriyesinde rahmet ve minnetle anıyorum. Türk dünyası denince her Türk’ün aklına, fikriyatı ve mücadelesi bugün daha iyi anlaşılmakta olan Başbuğu Alparslan TÜRKEŞ gelmektedir. Başbuğumuz ömrünün yarısından fazlasını Türk Milliyetçiliği hareketine adamıştır.”

 “Son nefesine kadar Milletine ve Türk Dünyasına hizmet etmeye devam etmiştir. Tüm hayatını, mensubu olmaktan gurur duyduğu milletini yüceltme, Allah kelamını yayma ve Türkiye’nin kutlu geleceğini inşa etmek için harcamıştır. Bu yolda kalıcı temeller atmak için Vatanımızın teminatı olarak gördüğü genç bozkurtların genç ülkücülerin yetişmesine adayan Başbuğumuz, yetiştirmiş olduğu milyonlarca ülkücüyle Türkiye’nin geleceğine ışık tutmaya devam etmektedir. Bu duygu ve düşüncelerle merhum Başbuğumuz Alparslan Türkeş’i, yakın zamanda ebediyete intikal etmiş değerli büyüğümüz Cemil Arslan’ı ve daha önce vefat etmiş tüm dava arkadaşlarımızı rahmet ve minnetle anıyorum. Ruhları Şad mekanları Cennet olsun” şeklinde konuştu.