1

HES UYGULAMASINDA YAKALANDILAR

2

SİFTAH BİZDEN BEREKET ALLAH'TAN

3

ÖĞRENCİLERE TABLET DAĞITILDI

4

YÜZ YÜZE EĞİTİMİN İLK GÜNÜ

5

KÖY KÖY, DOLAŞIP ÖĞRENCİLERLE GÖRÜŞTÜLER

6

ESNAFLARA ACIMASIZ CEZALAR KESİLİYOR

7

OTOMOBİL METRELERCE SÜRÜKLENDİİLHAT
8.08.2020 13:20:26
halkı kurallara uymaya davet ederek salgınla mücadele mi edilir. kurallara uyan zaten uyuyor. uymayan ve vaka sayısının patlamasına sebep olanlara ne yapacaksınız. ondan bahsedin.

Anahtar Kelimeler: Lütfen tekrar dönmeyelim!

Lütfen, tekrar başa dönmeyelim!

YAHŞİHAN’DA KORONAVİRÜS TEDBİRLERİ

YAHŞİHAN’DA KORONAVİRÜS TEDBİRLERİ

Lütfen, tekrar başa dönmeyelim!

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, Yahşihan Kaymakamı Ender Faruk Uzunoğlu ile birlikte ilçedeki işletmelere ziyaretlerde bulunarak artan vaka sayıları sebebiyle kurallara uyma çağrısında bulundu.

Yahşihan İlçesinde bir takım ziyaretler yapıp kurallara uyma konusunda bilgiler veren Yahşihan Kaymakamı Ender Faruk Uzunoğlu ve Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz sosyal mesafe ve maske kuralına uyarak vatandaşlarla sohbet ettikten sonra sorun ve taleplerini dinlediler. Kaymakam Uzunoğlu, vatandaşlara Koronavirüs tedbiri kurallarına uyma konusunda daha dikkatli olmalarını söyledi.

Esnafları tek tek gezerek yeni tip Koronavirüs tedbirlerine uymalarını isteyen Başkan Türkyılmaz, "Yeniden başa dönmeyelim. Sağlığımızı korumak bizim elimizde. Virüs halen yanı başımızda, Fiziki mesafe ve maske kuralına uymanızı rica ediyoruz. Yeni normal hayat düzeninde bunlara daha çok dikkat etmek zorundayız. Lütfen tedbirleri elden bırakmayalım. Tüm halkımızı kurallara uymaya davet ediyorum" diye konuştu.