1

HES UYGULAMASINDA YAKALANDILAR

2

SİFTAH BİZDEN BEREKET ALLAH'TAN

3

ÖĞRENCİLERE TABLET DAĞITILDI

4

YÜZ YÜZE EĞİTİMİN İLK GÜNÜ

5

KÖY KÖY, DOLAŞIP ÖĞRENCİLERLE GÖRÜŞTÜLER

6

ESNAFLARA ACIMASIZ CEZALAR KESİLİYOR

7

OTOMOBİL METRELERCE SÜRÜKLENDİAnahtar Kelimeler: Lütfen artık ciddiye !

Lütfen artık ciddiye alın!

KORONAVİRÜS, GENÇ YAŞLI DEMİYOR!

KORONAVİRÜS, GENÇ YAŞLI DEMİYOR!

Lütfen artık ciddiye alın!

Koronavirüs vakalarının inanılmaz derecede arttığı Kırıkkale’de herkesin kişisel tedbirlerini üst seviyede almasının ne kadar önemli olduğu her geçen gün daha da gün yüzüne çıkıyor. Dün 50’li yaşlarda bir öğretmenini Koronavirüse kurban veren Kırıkkale, bugün de sevilen yerel sanatçısı Taner Olgun’u kaybetti.

Koronavirüs vakalarının önü alınamaz şekilde arttığı şehrimizde, dün henüz hayatının baharında vefat eden Tarih Öğretmeni Erdal Öcal’ın ardından bugün de sevilen yerel sanatçımız Taner Olgun’un vefat haberiyle üzüldük.

Kırıkkale Valiliğinin, tüm birimleriyle Koronavirüse karşı mücadele vermesi ve Kırıkkale Belediyesinin gece gündüz çalışmalarını sürdürmesine karşın halkımızın bu virüsü ciddiye almaması ve hâlâ “virüse inanmayanlar” gibi garip düşüncelere sahip olanların çokluğu, Kırıkkale’deki vahim durumu ortaya çıkarıyor.

Halkanın iyice daralmaya başladığı ilimizde, ölüm vakalarının artması ve bu virüsün yalnızca belli bir yaşın üstündekileri vurmadığının, gençlerin ya da orta yaşlıların da etkilendiğinin görülmesi halkımızın bireysel tedbirlerini de artırmasının ne denli önemli olduğu ayan beyan ortaya koyuyor…

(PUSULA YORUM HABER)


Haber Kaynak : Pusula Gazetesi