1

Genç polise ecel, Yalova’da geldi

2

Hem işkence ettiler, hem de canlı yayınladılar

3

Kırıkkale Emniyetinden başarılı operasyon

4

Kaza, sosyal mesafeyi unutturdu

5

Kaçakçılar “Kırıkkale Jandarmasından” kaçamaz!

6

Bir anlık dikkatsizlik canına mal oldu

7

Genç yaşta canına kast ettiAnahtar Kelimeler: Kumar oynattıkları bakın!

Kumar oynattıkları yere bakın!

ŞEHİRLERARASI KUMAR SERVİSİ

ŞEHİRLERARASI KUMAR SERVİSİ

Kumar oynattıkları yere bakın!

Kırıkkale'de İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince bir düğün salonuna yapılan baskında, kumar oynadıkları tespit edilen 102 kişiyle işletme sahibi 3 şüpheli gözaltına alındı.

Yahşihan’a bağlı Hacıbalı köyünde bir düğün düğün salonuna, İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince, kumar oynandığı ihbarı üzerine operasyon düzenledi. Köydeki düğün salonunda kumar oynatanlar tarafından Ankara, Çorum ve Çankırı ile bazı ilçelerden otobüslerle getirilen 102 kişi, kumar oynarken suçüstü yakalandı.

Yapılan operasyonla işletme sahipleri K.A, M.B. ve A.Ö. ile kumar oynayan 102 kişi gözaltına alınırken, işletme sahipleri, jandarmadaki işlemlerinin ardından sevk edildikleri nöbetçi mahkemece adli kontrol şartıyla salıverildi. İşyerinin kapatılması için de işlemlerin başladığı öğrenildi. Ayrıca kumar oynayan 102 kişi, 5326 sayılı Kabahatler Kanununa göre 32 bin 640 lira para cezası uygulanarak serbest bırakıldı.

Öte yandan, kumar oynamaya gelen bir kadının arandığı, yabancı uyruklu bir kişinin ise kaçak göçmen olduğu tespit edildi. Düğün salonunda yapılan aramada, ruhsatsız av tüfeği, fişek, tombala makineleri ve çok sayıda tombala malzemesi ele geçirildi.