1

Gerekirse istifa ederim, siyaseti bırakırım

2

Refah gelecek, yüzler gülecek

3

İttifak olarak hayalimiz üç, hedefimiz iki milletvekili

4

Türkiye bu sistemden Biran önce kurtulmalı

5

MHP’de sert tartışmalar

6

Asgari ücretliden vergi alınmasın

7

Kılıçdaroğlu’nun çay sohbeti mitinge dönüştüKralların ressamı Rahmi Pehlivanlı anılacak

Renklere dokunuşlarıyla adeta sanat veren, yaptığı çalışmalarla Dünya genelinde ismini Kralların Ressamı olarak duyuran Rahmi Pehlivanlı’nın vefatının 29. Yıldönümünde etkinlikler düzenlenecek.

Renklere dokunuşlarıyla adeta sanat veren, yaptığı çalışmalarla Dünya genelinde ismini Kralların Ressamı olarak duyuran Rahmi Pehlivanlı’nın vefatının 29. Yıldönümünde etkinlikler düzenlenecek.

SEVGİ YOLUNDA RESİM SERGİSİ

Dünya ülkeleri arasında 'Kralların Ressamı' olarak tanınan Rahmi Pehlivanlı, vefatının 29. yıl dönümü dolayısıyla Keskin’de anma programı düzenlenecek. Saat 09.30'da Keskin mezarlığında kabir ziyareti, saat 10.00'da Rahmi Pehlivanlı Müze Evi'nin gezilmesi ve saat 12.30'da Kırıkkale Cumhuriyet Meydanı Sevgi yolu üzerinde resim sergisinin açılışı gerçekleştirilecek.

DOĞDUĞU EVDE RESİMLER TANITILACAK

Bugün, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından eserlerinin sergilendiği Keskin ilçesindeki evinin önünde anma etkinliği ve sonrasında Sevgi Yolu’nda Resim Sergisi düzenlenecek. İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Kralların Ressamı namı ile dünyanın tanıdığı Rahmi Pehlivanlı’yı 29. ölüm yıl dönümünde bir kez daha rahmet ve şükranla anacağız.”

ÖNEMLİ BAŞARILAR GERÇEKLEŞTİREN KİŞİ

“Keskinden, saraylara uzanan hayat hikâyesi ile Kırıkkale’miz insanına ilham kaynağı olan Rahmi Pehlivanlı Anadolu insanının istediği zaman her alanda yüksek başarılar elde edebileceğini göstermesi açısından çok iyi bir örnektir. Gerçekleştirilecek anma programı ve Resim Sergisi sadece bir görevi yerine getirme değil, hepimizin her alanda başarılı olabileceğimiz gerçeğini hatırlatması açısından önemlidir” denildi.