1

AKİF filmi öğrencilerle buluştu

2

TÜGVA’da Başkan Parlak, güven tazeledi

3

Tanır, MHP’den istifa etti

4

İYİ Parti heyetinden Özkan’a hakaret davası

5

AK Parti gençlik kolları çalışmalarını sürdürüyor

6

İYİ Parti’den aşure günü etkinliği

7

Keskin'e yeni itfaiye binası yapılıyorKöylerde beton yol çalışmaları devam ediyor

Kırıkkale Valiliği İl Özel İdaresi, 2021 yılı yatırım programı kapsamında başlayan beton yol çalışmaları hızlı şeklide devam ediyor. Çalışmalarla birlikte köylerin yol sorunlarının kalmaması planlanıyor.

Geçmişten günümüze sorun ve talepler yaşayan köyler için Kırıkkale Valiliği İl Özel İdaresi, 2021 yılı yatırım programı kapsamında başlayan beton yol çalışmaları hızlı şeklide devam ediyor. Çalışmalarla birlikte köylerin yol sorunlarının kalmaması planlanıyor.

İLK START HAZİRAN AYINDA VERİLDİ

Köylerin sorun ve taleplerinin çözüme kavuşması amacıyla başlatılan çalışmalar olumlu şekilde sonuç veriyor. Bu kapsamda kurulan ‘Kilit parke ve beton santrali’ ile köylerin yolları daha uzun ömürlü ve maliyeti daha uygun olan beton yollar ile kaplanıyor. Çalışmaların hızlı şekilde ilerlemesi kaydıyla İl Özel İdaresi 2021 yılı yatırım programı açılışı Haziran ayında başlamış ve Balışeyh ilçesine bağlı Ulaklı köyünde beton yolun ilk startı verilmişti.

BAZI KÖY YOLLARI TAMAMLANDI

Konu hakkında Kırıkkale Valiliği resmi sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, “

Balışeyh Yenilli-Beşbıçak-Ulaklı ve Akçakavak köy yolları Beton Yol uygulaması tamamlandı (13 Km). Delice/ İmirli-Meşeyayla-Çatallı Hamisbeyli-Kavak-Gözükızıllı-Şahçalı  köyleri toplam da 18.5 km lik grup yolumuz da beton yol çalışması devam ediyor. Keskin/ Olunlu-Eminefendi Göktaş-Barakobası-Kasımağa köy yolların da toplam da 12.2 km, Çelebi/Karabucak-Hacıyusuflu arası-Karaağaç-Karayakup köylerinde toplam da 5.5 km, Sulakyurt/Agaylı “ köyü 3 km yol çalışmamız gerçekleştirilecektir” ifadesine yer verildi.

-