1

KÜSTAHLIĞI PROTESTO EDİYORUZ

2

HER ZAMAN KIRIKKALESPOR'UN YANINDAYIZ

3

CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

4

HAYDİ SENDE BİSİKLETİNİ ALAN TURKUAZ BİSİKLET YOLUNA GEL

5

KIDEM TAZMİNATIMA DOKUNMA

6

KATI ATIK VE YEŞİL VADİ SU BİRLİĞİ TOPLANDI

7

OSMAN DURMUŞ İÇİN TBMM’DE TÖREN DÜZENLENDİKÖY KÖY, DOLAŞIP ÖĞRENCİLERLE GÖRÜŞTÜLER

Kırıkkale'nin Sulakyurt ilçesinde İlçe Milli Eğitim Müdürü ve meslek lisesi müdürü ilçeye bağlı köylerde öğrencileri ve velileri evlerinde ziyaret ederek kaynak eser dağıttılar.

2020-2021 eğitim öğretim yılının başladığı ilk günden itibaren Sulakyurt ilçesinde okul yöneticileri ve öğretmenler seferber olmuş durumda.

Koronavirüs tedibirleri kapsamında okula gelemeyen ancak eğitimleri EBA üzerinden evlerinde uzaktan devam eden öğrencileri okulun müdürü yalnız bırakmadı.

Sulakyurt Hakim Mehmet Çakıroğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Sinan Nalçacı ve beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldıray Doğan köylere ziyaret gerçekleştirdi.

Öğrenciler ve velilerle görüşme yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldıray Doğan, öğrencilere karşılaştıkları herhangi bir sorun karşısında daima yanlarında olduklarını söyledi.

Öğrencilere uzaktan eğitim derslerini günü gününe takip etmeleri gerektiğini hatırlatan Doğan, velilerle de bir süre sohbet ederek öğrencilerin eğitimlerinin aksamaması için tüm öğretmenlerle seferber olduklarını belirtti.

Ziyaret edilen öğrencilere sınavlara yönelik olarak kaynak eserler verildi.