1

AKİF filmi öğrencilerle buluştu

2

TÜGVA’da Başkan Parlak, güven tazeledi

3

Tanır, MHP’den istifa etti

4

İYİ Parti heyetinden Özkan’a hakaret davası

5

AK Parti gençlik kolları çalışmalarını sürdürüyor

6

İYİ Parti’den aşure günü etkinliği

7

Keskin'e yeni itfaiye binası yapılıyorAnahtar Kelimeler: Kırıkkale’ kompleksi

Kırıkkale’ye yeni spor kompleksi

Sporda hedefi yükselten Kırıkkale yeni bir spor kompleksine daha kavuşuyor. Türk Metal Sendikası tarafından Fikret Karabudak Stadı’nın bulunduğu bölgeye yapılacak olan yeni spor kompleksinin protokolü imzalandı.

Sporda hedefi yükselten Kırıkkale yeni bir spor kompleksine daha kavuşuyor. Türk Metal Sendikası tarafından Fikret Karabudak Stadı’nın bulunduğu bölgeye yapılacak olan yeni spor kompleksinin protokolü imzalandı.

ALT YAPIDAN GENÇLER YETİŞECEK

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’nın Türk Metal Sendikası ve MKE Genel Müdürlüğü arasında yürütmüş olduğu görüşmeler meyvesini vermeye başladı. Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve alt yapıdan yetişecek gençlerin faydalanabileceği spor kompleksinin protokolü imzalandı. 

BİRLİK VE BERABERLİK SERGİLENDİ

Türk Metal Sendikası tarafından bir yıl içerisinde yapılması planlanan çok amaçlı spor kompleksi ve diğer donatıların protokolünü Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Türk Metal Sendikası Genel Başkanı Pevrül Kavlak, Türk İş Genel Başkanı Engin Atalay ve MKE Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Ali Keskinkılıç katılımı ile imzalandı.

İYİ BİR ORTAMDA İZLEME İMKAN

Başkan Saygılı, imza protokolünde Kırıkkale Büyük Anadoluspor’a, şehrimizin genç yeteneklerine hayırlı olsun dileklerinde bulunarak, “Şehrimizin 3. Ligde ki temsilcisi Kırıkkale Büyük Anadoluspor Kulübü futbolcuları daha iyi bir ortamda karşılaşmalara hazırlanabilecekleri ve şehrimizi daha iyi noktalara taşıyabilecekleri spor tesisimize çok yakın bir zamanda kavuşuyoruz. Bu tesiste aynı zamanda alt yapıdan genç yetenekler çıkaracağız. Böylelikle Kırıkkale’miz bir spor şehri olacak. Tesisimiz ile birlikte futbol severler karşılaşmaları daha iyi bir ortamda izleme imkanına da sahip olacaklar. Şehrimize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.