1

Uzaklar YHT ile yakınlaşıyor

2

Kırıkkale’ye yeni komutan atandı

3

Kırıkkale’ye atama yapıldı

4

Hak kaybı için dava

5

KIRIKKALE’YE ŞEHİT ACISI DÜŞTÜ

6

Baloğlu: “Hainlere asla fırsat vermeyeceğiz”

7

Rüzgar kız Türkiye’yi temsil edecekAnahtar Kelimeler: Kırıkkale’ komutan atandı

Kırıkkale’ye yeni komutan atandı

Emekliye sevk edilen, bir üst rütbeye terfi ettirilen ve görev yerleri değiştirilen komutanların atamalarına ilişkin Cumhurbaşkanlığı kararnamesi Resmi Gazete'de yayımlandı.

Emekliye sevk edilen, bir üst rütbeye terfi ettirilen ve görev yerleri değiştirilen komutanların atamalarına ilişkin Cumhurbaşkanlığı kararnamesi Resmi Gazete'de yayımlandı. Ankara İl Jandarma Komutan Yardımcısı Kıdemli Albay Barış Cücen, Kırıkkale İl Jandarma Komutanı olarak atandı.

ALBAY ÖZMEN, KIRKLARELİ’NE

Kırıkkale İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Uğur Özmen Kırklareli İl Jandarma Komutanı olarak atanırken, Kırıkkale’nin yeni İl jandarma komutanı Ankara İl Jandarma Komutan Yardımcısı Kıdemli Albay Barış Cücen oldu. Emekliye sevk edilen, bir üst rütbeye terfi ettirilen ve görev yerleri değiştirilen komutanların atamalarına ilişkin Cumhurbaşkanlığı kararnamesi Resmi Gazete'de yayımlandı.

4 JANDARMA ALBAY EMEKLİYE SEVK EDİLDİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan imzasıyla açıklanan kararlar ile Jandarma Genel Komutanlığında 4 Tuğgeneral ve 4 jandarma albay emekliye sevk edildi. 5 general bir üst rütbeye terfi etti. Buna göre, Jandarma Genel Komutan Yardımcısı Korgeneral Ali Çardakçı, Orgeneralliğe diğer Genel Komutan Yardımcısı Tümgeneral Halis Zafer Koç da Korgeneralliğe yükseltildi.

32 KENTE İL JANDARMA KOMUTANI ATANDI.

İki komutan da aynı görevlerine devam edecek. Ayrıca 22 jandarma generalin görev yerleri değişti. 10 jandarma kıdemli albay ise tuğgeneralliğe yükseldi. Çeşitli görevlerde bulunan 32 jandarma kıdemli albay da, 32 kente İl Jandarma Komutanı olarak atandı.