1

Akşener’le istişare yaptılar

2

En demokratik seçim

3

Çiftçinin sorununu En iyi İYİ’ler çözer

4

Yahşihan Belediyesi'nden 2500 tavuk, 250 horoz

5

CHP-MHP DÜELLOSU

6

Üye sayımız 200 bini aştı

7

Sizlere ihtiyacımız var

Kırıkkale’ye sağanak yağış uyarısı!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son hava tahmin raporlarına göre Kırıkkale dahil 49 il genelinde sağanak yağış görüleceği belirtildi.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son hava tahmin raporlarına göre Kırıkkale dahil 49 il genelinde sağanak yağış görüleceği belirtildi.

49 İLDE GÖK GÜRÜLTÜLÜ YAĞIŞ UYARISI

Yeni bir haftaya girilirken Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan son değerlendirmelere göre Pazartesi günü Doğu Karadeniz bölgesi dışında yurt genelinde güneşli bir hava hakim olacak. Çarşamba gününden itibaren ise İstanbul başta olmak üzere 49 il için yer yer gök gürültülü yağış uyarılarında bulunuldu Meteoroloji Genel Müdürlüğü, sonbahara girmemizle birlikte sık sık etkili olan yağışlarla ilgili önceden bilgilendirme yapmaya devam ediyor.

ANİ SEL BASKINLARINA KARŞI DİKKAT!

Yeni bir haftaya girilirken Meteorolojiden yapılan son değerlendirmelere göre önümüzdeki günlerde yurt genelinde gök görültülü sağanak yağışlar etkili olacak. Hafta başında yurt genelinde güneşli bir hava hakim olurken Doğu Karadeniz bölgesinde yer yer gök gürültülü yağışlar bekleniyor. Salı günü ise yurdun Batı kesimi ile Karadeniz Bölgesinde yağmurlu bir hava öngörülüyor.

KIRIKKALE VE DİĞER BÖLGELER YER ALDI

Sonraki günlerde yurdun büyük bir bölümünde yağışlı hava hakim olacak. 15 Eylül Çarşamba günü başta İstanbul olmak üzere Kırklareli, Kocaeli, Yalova, Bursa, Düzce, Sakarya, Bilecik, Kütahya, Uşak, Denizli, Aydın, Muğla, Burdur, Antalya, Isparta, Afyon, Eskişehir, Zonguldak, Bartın, Bolu, Ankara, Karabük, Konya, Karaman, Mersin, Aksaray, Niğde, Nevşehir, Kırşehir, Kırıkkale, Çankırı, Kastamonu, Çorum, Sinop, Amasya, Samsun, Yozgat, Kayseri, Adana, Hatay, Osmaniye, Tokat, Sivas, Ordu, Giresun, Trabzon, Rize ve Artvin'de yağış bekleniyor.