1

Gerekirse istifa ederim, siyaseti bırakırım

2

Refah gelecek, yüzler gülecek

3

İttifak olarak hayalimiz üç, hedefimiz iki milletvekili

4

Türkiye bu sistemden Biran önce kurtulmalı

5

MHP’de sert tartışmalar

6

Asgari ücretliden vergi alınmasın

7

Kılıçdaroğlu’nun çay sohbeti mitinge dönüştüAnahtar Kelimeler: Kırıkkale’ öğrenciler yaptı

Kırıkkale’de öğrenciler ders başı yaptı

Türkiye genelinde olduğu gibi Kırıkkale’de de yeni eğitim öğretim yılının başlamasıyla öğrenciler, okullarına gelerek ders başı yaptı.

Türkiye genelinde olduğu gibi Kırıkkale’de de yeni eğitim öğretim yılının başlamasıyla öğrenciler, okullarına gelerek ders başı yaptı.

YILIN İLK DERS ZİLİNİ ÇALDILAR

Kırıkkale genelinde 256 okulda 46 bin 927 öğrenci ve 4 bin 78 öğretmen ders başı yaptı. Sabah saatlerinde okullarının önüne gelen öğrenciler, istiklal marşı okuduktan sonra sınıflarına alındı.  İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Tüfekçi ve birinci sınıf öğrencisiyle birlikte 2021-2021 Eğitim Öğretim yılının ilk ders zilini çaldı.

1,5 YILILK ÖZLEM SONA ERDİ

Öğrenciler, 1,5 yıldır ayrı kaldıkları okullarına kavuşmanın mutluluğunu yaşadı. Milli Eğitim Müdürü Tüfekçi, öğrencilere çikolata ikram etti. Uzun bir aradan sonra okulun bahçesini canlı görmenin çok güzel olduğunu söyleyen Milli Eğitim Tüfekçi, velilere seslendi; “Çocuklarınız bize emanet. Şundan emin olun, bu çocuklar bu bahçeye girdikten sonra, biz onların elinden tuttuktan sonra en az sizin hassasiyetiniz kadar hassasiyet gösteriyoruz” dedi.