1

Sağlık Bakanı Koca’dan Kırıkkale paylaşımı

2

Turizm geliri harcamaları açıklandı

3

İtfaiye ekipleri yangına müdahale için yola çıktı

4

Köylerde beton yol çalışmaları devam ediyor

5

Tekin, Kadın Kolları ile görüşme yaptı

6

Yangınlar yüreğimizi yakıyor

7

Yaşamsal taleplerimiz varAnahtar Kelimeler: Kırıkkale güzel işlere

Kırıkkale, güzel işlere imza attı

AK PARTİ KIRIKKALE MİLLETVEKİLİ RAMAZAN CAN, KIRIKKALE’DE YAPTIKLARI ÇALIŞMALARI ANLATTI

AK PARTİ KIRIKKALE MİLLETVEKİLİ RAMAZAN CAN, KIRIKKALE’DE YAPTIKLARI ÇALIŞMALARI ANLATTI

Kırıkkale, güzel işlere imza attı

Ak Parti Kırıkkale Milletvekili Ramazan Can, Koronavirüs sürecinde başta Vali Yunus Sezer, sağlık camiası, Kırıkkale ve diğer belediye başkanlarının büyük bir özveriyle güzel çalışmalara imza attıklarını söyledi.

Ak Parti Kırıkkale Milletvekili Ramazan Can, partisinin il başkanlığında düzenlediği basın toplantısında, parti olarak salgın sürecinde Kırıkkale'de vatandaşlara ulaşma noktasında gece gündüz gayret gösterdiklerini belirtti. Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Ak Parti İl Başkanı Nuh Dağdelen, ilçe belediye başkanları ve partisinin ilçe başkanlarının da yer aldığı toplantıda salgın sürecinde Kırıkkale’nin başarılı bir sınav verdiğini ve vermeye devam ettiğini belirtti.

Kırıkkale'nin geliştiğini ve büyüdüğünü ifade eden Can, "Sağlık anlamında ciddi altyapıya kavuştu ve bundan sonra da kavuşacak. Eski Sağlık Bakanımız Osman Durmuş güzel bir hastane yapmıştı. Allah razı olsun, bu millet de onun hatırasına sahip çıktı. Bizler de güzel hizmetler yaptık, yapmaya da devam ediyoruz. Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumu (MKE) bugün ciddi yatırımlar yapar hale geldi." diye konuştu.

Can, gece gündüz hep beraber enerjilerini Kırıkkale için seferber ettiklerini, kentin menfaati için kullanmaya devam ettiklerini dile getirdi. Kızılırmak üzerine kurulacak Millet Bahçesi çalışmalarının da tüm hızıyla devam ettiğini aktaran Can, "Burada Türkiye'ye örnek bir yatırım yapılıyor. Ciddi ve büyük bir yatırım. Gençlik ve Spor Bakanlığının da ciddi yatırımları var. Onları takip ediyoruz.”

“Yine Milli Savunma Bakanlığının yatırımları var. Bunun yanında Çevre ve Şehircilik Bakanımız Kırıkkale'yi ziyaret edecek. Bir aksilik olmazsa haftaya pazartesi ya da salı günü Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız gelecek. Biz güçlü bir partiyiz ve güçlü bir liderimiz var" ifadelerini kullandı.