1

KIRIKKALE LİSESİ’NDEN ULUSLARARASI MATEMATİK PROJESİ BAŞARISI

2

BUGÜN FİDAN YARIN NEFES

3

ŞİMŞEKLERİN YENİ TEKNİK DİREKTÖRÜ ERMAN GÜRAÇAR

4

EL EMEĞİ PAZARI KURULUYOR

5

BELEDİYE ECZANELERİ DE DEZENFEKTE EDİYOR

6

ZABITADAN RAF ÖMRÜ DENETİMİ

7

DENETİMLER ARTIYORİLHAT
25.09.2020 21:45:31
4 bin ton su ne demek. söyleyen ya saymayı bilmiyor yada okumuşlugu yok.

Anahtar Kelimeler: KIRIKKALE BELEDİYESİ' İTFAİYE ARACI

KIRIKKALE BELEDİYESİ'NE HİBE İTFAİYE ARACI

Türkiye Belediyeler Birliği( TBB) tarafından Kırıkkale Belediyesi'ne ekonomik değeri toplam 1 Milyon 500 bin TL olan itfaiye aracı hibe edildi. Hibe edilen araç Belediye İtfaiye Müdürlüğünde araç filosunda yerini aldı.

Türkiye Belediyeler Birliği( TBB) tarafından Kırıkkale Belediyesi'ne ekonomik değeri toplam 1 Milyon 500 bin TL olan itfaiye aracı hibe edildi. 24 Metre merdiven uzunluğu, 4 bin ton su ve 300 litre köpük kapasiteli itfaiye aracı Belediye İtfaiye Müdürlüğünde araç filosunda yerini aldı. Belediye tarafından yapılan girişimler sonucu Türkiye Belediyeler Birliğinden temin edilen araç Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Türkiye Belediyeler Birliğine teşekkür etti. Başkan Saygılı, ilgi ve desteklerinden ötürü İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı Fatma Şahin’e ayrıca teşekkür etti.

İtfaiye Müdürlüğü filosuna katılan yeni aracın Kırıkkale’ye hayırlı olması temennisinde bulunan Saygılı, “Yaptığımız girişimler sonucu filomuza kattığımız itfaiye aracı büyük bir eksikliğimizi giderdi. Bu konuda bizden desteklerini esirgemeyen başta İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu ve Türkiye Belediyeler Birliği Başkanımız Gaziantep Belediye Başkanımız Sayın Fatma Şahin’e teşekkür ederiz. Aldığımız araç için belediye bütçemizden tek kuruş ödeme yapmadık. Her alanda şehrimize hizmet etmeyi kendimize borç biliyoruz” dedi.