1

RAMAZAN AYI HUZURA VESİLE OLSUN

2

PARKİNSON HAREKET BOZUKLUĞU İLE BAŞLAR

3

11 KİŞİYE 31 BİN 927 TL CEZA

4

DERNEK BİNASINDA KUMAR OYNADILAR

5

ALT GEÇİT AKTİF HALE GETİRİLDİ

6

VALİ SEZER ÇALIŞTAY’A KATILDI

7

KADINA YÖNELİK ŞİDDETLE MÜCADELEAnahtar Kelimeler: KAPLAN' ZİYARETLER DEVAM EDİYOR

KAPLAN'A ZİYARETLER DEVAM EDİYOR

Memur-Sen İl Başkanlığı AK Parti İl Başkanı olarak görevlendirilen Mustafa Kaplan´a ziyaretinde bulundu.

Ziyarete Memur-Sen İl Başkanı Sağlık-Sen Şube Başkanı Recep Akdoğan´ın yanı sıra Memur-Sen Başkan Yardımcısı Diyanet-Sen Şube Başkanı Ünal Uzun, Bem-Bir-Sen Şube Başkanı Tuncay Bulut ve Memur-Sen Engelli Komisyon Başkanı Kudret Özçam katıldılar. Başkan Akdoğan; “Öncelikle Sayın İl Başkanımız Mustafa Kaplan´a hayırlı olsun dileklerimizi ifade etmek isteriz.  İl Başkanımız Mustafa Kaplan ile birlikte istişare içerisinde çalışacağımızı, Kırıkkale´mize hizmet anlamında elimizden gelenin fazlasını yapacağımıza dair hiçbir şüphemiz bulunmamaktadır.”

“Kendisiyle iş birliği, güç birliği ile istişare içerisinde çalışmalarda bulunacağımızdan dolayı son derece onur duymaktayız. Memur-Sen Konfederasyonumuz genelinde İl Başkanlığımız özelinde soruna değil çözüme katkı sağlamayı düstur edinerek çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yeni dönemde de aynı enerji aynı gaye ile hizmet etmeye devam edeceğiz.

Konfederasyonum, İl Başkanlığım, Bağlı Sendika Kollarım, Yönetim Kurullarım, Komisyon Başkanlıklarım ve tüm üyelerim adına yeni dönemde görevlendirilen Ak Parti İl Başkanımız Mustafa Kaplan için görevinin hem kendisine hem de ilimize hayırlı olmasını rabbimizden niyaz ederiz” dediler. Şeklinde görüşlerini ifade ettiler. Sayın İl Başkanımız ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade etmelerinin ardından, Başkan Akdoğan ve heyeti ziyaret anısına kendilerine şilt takdim ederek ziyarete son verdiler.