1

AKİF filmi öğrencilerle buluştu

2

TÜGVA’da Başkan Parlak, güven tazeledi

3

Tanır, MHP’den istifa etti

4

İYİ Parti heyetinden Özkan’a hakaret davası

5

AK Parti gençlik kolları çalışmalarını sürdürüyor

6

İYİ Parti’den aşure günü etkinliği

7

Keskin'e yeni itfaiye binası yapılıyorİYİ Parti heyetinden Özkan’a hakaret davası

İYİ Parti Kırıkkale İl Başkanı Bülent Şükrü Altınışık ve parti yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan’a hakaret davası açtılar.

 

İYİ Parti Kırıkkale İl Başkanı Bülent Şükrü Altınışık ve parti yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan’a hakaret davası açtılar. Başkan Altınışık, “Bizler bu ülkeye iyilik getireceğiz, vatandaşların dertlerine çözüm olacağız” dedi.

CUMHURİYET SAVCILIĞI’NA VERDİLER.

İYİ Parti teşkilat mensupları, “İYİ Parti’yi Hain FETÖ Kurdurdu” iddiasında bulunan AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan’a hakaret davası açtı. Partililer, adliye önünde basın açıklaması yaparak toplu halde suç duyurusu dilekçelerini Cumhuriyet Savcılığı’na verdiler. İl Başkanı Altınışık, “Bu vekil, partimize attığı iftiranın hesabını hukuk önünde verecek, bedelini de ödeyecek. Gün geçmiyor ki; hem yerelde hem genelde, kararlı adımlarla iktidara yürüyen İYİ Parti’ye iftira atılmasın” dedi.

HUKUK ÖNÜNDE HESAP VERECEKTİR

Altınışık, “Yine gün geçmiyor ki; iktidar partisini her geçen gün gerileten, 20 yıllık hükümranlığına son vermek için alanlarda, sahalarda fırtına gibi esen ve kısa sürede milletimizin umudu olan PARTİMİZİN önünü kesebilmek için olmadık kumpaslar kurulmasın, akla hayale gelmedik komplolar yapılmasın! İşte İYİ Parti Kırıkkale İl Teşkilatı olarak, bugün burada, abuk sabuk iftiradan medet uman bir vekile, haddini hukuk yoluyla bildirmek, dersini yüce Türk mahkemeleri önünde vermek için toplanmış bulunuyoruz” dedi.