1

İYİ PARTİ ERKEN SEÇİME HAZIR

2

CHP EKONOMİ'Yİ MASAYA YATIRDI

3

AK PARTİ'DE GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

4

AK PARTİ KIRIKKALE İL BAŞKANLIĞINA MUSTAFA KAPLAN SEÇİLDİ

5

AK Parti İl Başkanı belli oldu

6

SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI GETİRİLDİ

7

KIRIKKALE’NİN DEVAYA İHTİYACI VAR.İNCE, ‘ERKEN SEÇİM’ ÇAĞRISINI DESTEKLİYORUM

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun "erken seçim" çağrısını desteklediğini belirten eski Muharrem İnce, " Genel Başkan erken seçim çağrısında bulunduysa aday olmayı düşünüyor demek ki. Doğru buluyorum, destekliyorum" dedi.

Eski CHP Milletvekili Muharrem İnce. Kırıkkale'de esnaf ziyareti yaptı. 4 Eylül'de Sivas'tan başlattığı "Bin Günde Memleket Hareketi" programı kapsamında Yozgat ziyaretinin ardından Kırıkkale’ye gelen İnce, Zafer Caddesi'nde esnafı ve vatandaşları selamladı. İnce, "Memleket Hareketi"nin kurucusu arkadaşlarıyla birlikte ülkeyi karış karış dolaştıklarını söyledi.

Memleket Hareketi'nin kurucuları olarak memleketi karış karış dolaştıklarını belirten Muharrem İnce, "Tokat, Yozgat ve şimdi de Kırıkkale'deyiz. Buradan Ankara'ya geçeceğiz. Bu ülkenin yargısı bağımsız tarafsız olmadığı süreçte bu ülkenin ekonomisi düzelmez. Yani o yanlı karar veren hakimler savcılar bilsinler ki geleceğimize kötülük ediyorlar. Bu ülkenin yargısı düzelmeden ekonomisi düzelmez. Ayrıca basın. Basının yüzde 90'ını iktidar eline geçirmiş, yüzde 10'uda muhalefetin elinde" dedi.

‘İnsanlarla selamlaşacağız, dertlerini dinleyeceğiz’ diyen İnce, “Burası AK Parti'nin kalesiymiş, burası bilmem başka bir partinin kalesiymiş, hiç öyle bir şey yok. Bizim felsefemizde açılamayacak kapı yoktur, kapalı kapı yoktur, yanlış anahtar vardır. Doğru anahtar bulunursa her kapı açılır. Onun için memleketin her bir köşesi bizim. Karış karış memleketi dolaşacağız." dedi.

Ziyaret sırasında Kırıkkale Belediyesi temizlik görevlisiyle karşılaşan İnce, "Pandemi sürecinde çöpçülüğün ne kadar önemli bir meslek olduğunu ve sizin ne kadar önemli bir iş yaptığınızı bütün dünya gördü. Siz olmasanız hayatımızın ne kadar zor olacağını da bütün dünya anladı." dedi. Esnaf ziyaretinin ardından gazetecilere açıklamada bulunan İnce, Azerbaycan'a destek açıklaması için Iğdır'a gittiklerini oradan da Nahçivan'a gitmek istediklerini belirterek, güvenlik gerekçesiyle geçişlerine izin verilmediğini söyledi.