1

TÜRKYILMAZ'IN TESTİ POZİTİF ÇIKTI

2

OSTEOPOROZ TEDAVİSİ RİSKLERE KARŞI KORUNMAKTIR

3

Her türlü tedbir alındı

4

Tıbbi Atıklar özenle sterilize ediliyor

5

Asıl sorun bu!

6

Kırıkkale’de “Corona” vakası yok!

7

“Çin Tuzuna” dikkat!Anahtar Kelimeler: türlü tedbir alındı

Her türlü tedbir alındı

YAHŞİHAN BELEDİYESİNDE 1 KİŞİDE KORONAVİRÜS VAKASI GÖRÜLDÜ

YAHŞİHAN BELEDİYESİNDE 1 KİŞİDE KORONAVİRÜS VAKASI GÖRÜLDÜ

Her türlü tedbir alındı

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, bir internet sitesinde yer alan “Yahşihan Belediyesinde 1 kişide Koronavirüs çıktı” haberine ilişkin basın açıklamasında bulundu.

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, konu hakkında yapmış olduğu açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Belediyemiz muhasebe biriminde çalışan bir personelimizde Koronavirüs bulgularına rastlanmıştır. Koronavirüs tedbirleri kapsamında her alanda birçok önlem alan belediyemiz, yine bütün önlemleri alarak gerekli duyarlılığı göstermiştir.”

“Muhasebe biriminde çalışan personelimizin virüsü Ankara'da katıldığı bir düğünde kaptığını belirledik. Olası bir Koronavirüs bulaşma riskini önlemek amacıyla, kendisiyle temas kuran 7 personelimiz evlerinde karantina altına alındı. Yahşihan Belediyesi olarak tüm personelimize gerekli önlemlerin alınması konusunda açıklamalar yaparak, sosyal ve fiziki mesafeye dikkat edilmesi gerektiğinin, maskesiz çalışılmamasının bilgisini veriyoruz.”

“Koronavirüs bulgusuna rastlanıp tedavi altına alınan personelimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Yahşihan Belediyesi olarak kendisini yakinen takip ediyoruz.”