1

Gaziler, yasada değişiklik istiyor

2

SULAKYURT'TA İÇKİ İMALATHANESİNE JANDARMA BASKINI

3

YAHŞİHAN'A 3,5 MİLYONLUK YATIRIM

4

Cennet vatanımız şehitlerimizin ve gazilerimizin emanetidir

5

YİNE GÜNE KADIN CİNAYETİ İLE UYANDIK

6

Vali Sezer, başarılı öğrencileri ağırladı

7

Sulakyurt'ta toplantı makamda değil açık alanda yapıldıAnahtar Kelimeler: Kırıkkaleliler

Her şey Kırıkkaleliler için…

SAYGILI, YENİ MESİRE ALANINDA İNCELEMELERDE BULUNDU

SAYGILI, YENİ MESİRE ALANINDA İNCELEMELERDE BULUNDU

Her şey Kırıkkaleliler için…

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Hasandede yolu üzerinde yapımına başlanacak olan yeni mesire alanında incelemede bulundu.

Başkan Saygılı, belediye tarafından yapılacak olan yeni mesire alanında incelemelerde bulunarak çalışmalar hakkında bilgi aldı. ÇELBOR ile yapılan anlaşma gereğince Hasandede yolu üzerinde bulunan ormanlık alanda oluşturulacak olan mesire alanı, kısa sürede Kırıkkale halkının hizmetine sunulacak.

Yeni mesire alanında incelemede bulunarak projeye ilişkin çalışmaların planlamasını yapan Başkan Saygılı, Kırıkkale'ye yeni bir mesire alanı kazandırıldığını ifade etti. Saygılı, incelemenin ardından yaptığı açıklamada, “Belediye olarak ÇELBOR ile yaptığımız anlaşma sonucu ÇELBOR’un önündeki ormanlık alan yeni mesire alanı olarak projelendirdik ve bu yöndeki çalışmalarımıza başladık.”

“Yeni mesire alanımız içerisinde çocuklarımız için oyun parkları, yürüyüş yolu, kamelyalar ve piknik alanlarıyla sosyal ihtiyaçların karşılanacağı bölümler olacak. İnşallah çalışmalarımızın tamamlanmasının ardından Kırıkkale’mizde mesire alanlarımızın sayısı çoğalmış olacak. Vatandaşlarımızın rahatlığı için imkânlar ölçüsünde çalışmalarımıza devam ediyoruz” ifadelerini kulandı.