1

RAMAZAN AYI HUZURA VESİLE OLSUN

2

PARKİNSON HAREKET BOZUKLUĞU İLE BAŞLAR

3

11 KİŞİYE 31 BİN 927 TL CEZA

4

DERNEK BİNASINDA KUMAR OYNADILAR

5

ALT GEÇİT AKTİF HALE GETİRİLDİ

6

VALİ SEZER ÇALIŞTAY’A KATILDI

7

KADINA YÖNELİK ŞİDDETLE MÜCADELEAnahtar Kelimeler: HEMŞİRE GÖZYAŞLARIYLA UĞURLANDI

HEMŞİRE ÖZER GÖZYAŞLARIYLA UĞURLANDI

Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi´nde görevli hemşire Sakine Fulya Özer görevi esnasından koronavirüse yakalanmasının ardından verdiği mücadeleyi kaybetti.

Yüksek İhtisas Hastanesi´nin psikiyatri kliniği sorumlu hemşiresi 50 yaşındaki Sakine Fulya Özer, rahatsızlanınca yaptırdığı PCR testi pozitif çıktı.
Evinde bir süre tedavisine devam edilen Özer´in fenalaşması üzerine görev yaptığı hastanenin yoğun bakım servisine alındı. Özer daha sonra aynı gün Ankara Şehir Hastanesi´ne kaldırıldı.
Özer, burada yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı.
Hemşire Özer için görev yaptığı hastane önünde düzenlenen törende Kur´an-ı Kerim okunarak dua edildi ve mesai arkadaşlarından helallik istendikten sonra gözyaşlarıyla son yolculuğuna uğurlandı..
20 yıllık hemşire olan Özer´in hastalara gözü gibi baktığı ve mesai arkadaşları tarafından sevilen herkese faydası olan bir kişi olduğu belirtildi.
Özer'in mesai arkadaşlarından Sibel Doğan, "Çok üzgünüz . Çok sevdiğimiz bir ablamızdı. Çok iyi çok merhametli. Herkese yardımı dokunan herkese, çok sevilen bir arkadaşımızdı. Acımız çok büyük. Tarif edilmez." dedi.
Zübeyde Şahin ise, "Böyle mükemmel bir insan tanımadım ben. Tarif edemiyorum ki. Tarif edilmeyecek bir insan. Hangi iyiliğini anlatayım ki. Hastalara gözü gibi bakardı. En küçük şeyini atlamazdı." diye konuştu.
Yeter Doğan da, "Tüm hastalarımıza elinden geldiği kadar gayretlerini gösterdi. Bizlere destek oldu. Herkesin arkasında oldu. Herkese iyilik yaptı. Fulya hanımın iyiliklerini bir ömür boyu unutamayız. Kendisini saygıyla, rahmetle anıyoruz. Nur içinde yatsın. Cennet mekan olsun." ifadelerini kullandı.


Törene, Başhekim Opr. Dr. Yusuf Albayrak, AK Parti İl Başkanı Mustafa Kaplan, Memur-Sen Kırıkkale Şube Başkanı Recep Akdoğan, Özer´in eşi Yalçın Özer, tıp fakültesi son sınıfta okuyan oğlu Barış Özer, yakınları ve hastane çalışanları katıldı.