1

25 -31 OCAK DÜNYA LEPRA (CÜZZAM) HAFTASI

2

56 LİTRE ETİL ALKOL ELE GEÇİRİLDİ

3

KIRIKKALE’DE 5 BİN 130 KİŞİ AŞILANDI

4

KIRIKKALE'DEN GEÇEN YHT VİYADÜKLERİ, İPEK YOLUNA ENTEGRE EDİLECEK

5

BEKLENTİMİZ İKİNCİ YARIYILDA YÜZ YÜZE EĞİTİME GEÇİLMESİDİR

6

185 KÖYÜN İHTİYACINA ULAŞACAĞIZ

7

KIRIKKALESPORA YENİ TRANSFERAnahtar Kelimeler: ESNAF KIRIKKALE’ NABZINI TUTUYORUZ

ESNAF KIRIKKALE’NİN NABZINI TUTUYORUZ

Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, “Kırıkkale’nin nabzını tutmak esnafımızın sorunlarını dinlemek için esnaf gezilerimizi sıklıkla yapıyoruz. Çünkü bir şehrin gelişmesinde esnafın büyük rolü vardır” dedi.

Vali Yunus Sezer, ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ sonrasında gerçekleştirdiği ziyaret sonrasında cadde ve sokaktaki esnafları da ziyaret etti.  Esnaf ve vatandaşlar tarafından sıcak ve güler yüzle karşılanan Vali Sezer, esnafa bereketli kazançlar dilerken, sohbet edip sorunlarını dinledi.  Esnaf ziyaretlerini sıklıkla yaptığını belirten Vali Sezer, “Kırıkkale’nin nabzını tutmak esnafımızın sorunlarını dinlemek için esnaf gezilerimizi sıklıkla yapıyoruz. Çünkü bir şehrin gelişmesinde esnafın büyük rolü vardır”

Halkımızın ilgisinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Sezer, “Bu durum motivasyonumuzu daha da arttırıyor. İnşallah kısa zamanda yapacağımız çalışmalarla gerçekleştireceğimiz projelerle şehrimiz, bölgenin cazibe merkezi olacak" dedi. Esnaflar ise ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Kırıkkale Valisi Yunus Sezer’e ilgili ve alakalarından dolayı teşekkür etti.