1

3 KİŞİYİ SİLAHLA YARALAYAN 4 ŞÜPHELİ YAKALANDI

2

KIRLANGIÇ'IN İSMİ SALONA VERİLDİ

3

SELÇUK ÖZDAĞ’A SALDIRANLARI KINIYORUZ

4

KIRIKKALE’DE 205 ADET PROJE YÜRÜTÜLÜYOR

5

BUZLU YOLLARA SOLİSYON VE TUZ

6

HASTALIK DEVAM ETTİĞİ İÇİN, TEK ŞANSIMIZ AŞI

7

VALİ SEZER DOLUM TESİSİNDE İNCELEMELERDE BULUNDUDükkânları kapanan esnaftan belediyeye teşekkür

SAYGILI'DAN ESNAFLARA DESTEK

Dükkânları kapanan esnaftan belediyeye teşekkür

Kırıkkale’de Korona Virüs tedbirleri doğrultusunda iş yerleri kapanan esnaflar, zor günlerde kendilerine desteklerini gösteren Belediye Başkanı Mehmet Saygılı'ya teşekkür ettiler.

Korona Virüs tedbirleri kapsamında İçişleri Bakanlığının yayınladığı genelge doğrultusunda bir takım iş yerleri tedbir amaçlı ikinci bir emre kadar kapatılmıştı. İş yerleri kapanan ve gelir kaybına uğrayan esnaf grubu arasında yer alan berberler, kuaförler, güzellik salonları, çay ocaklarıyla iş kaybı yaşayan minibüsçü esnafına geçtiğimiz hafta Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’nın talimatıyla hazırlanan gıda yardım paketleri ulaştırıldı. Minibüsçü esnafına da yakıt desteği veren Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’ya, vermiş olduğu destekten dolayı işyeri kapanan esnaflar teşekkür ettiler.

Korona Virüsün yayılmasının önlenmesi amacıyla işyerleri kapanan ve zamanlarının büyük bir bölümünü evlerinde geçirmek zorunda kalan esnafların zor günlerinde yanlarında olan belediye başkanının desteklerine teşekkür eden esnaflar, “Virüs salgını başladığından beri evdeyiz. Çalışamadığımız için gelir kaybına uğradık. Bu zor günlerimizde bizlere desteğini esirgemeyen Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’ya teşekkür ediyoruz” dediler.