1

Eski ilaç paniği

2

Emlak müdürü Cevizoğlu, sevenlerini üzdü

3

Kore Gazisi dualarla uğurlandı

4

Kırıkkale dahil 3 ilde silah kaçakçılığı operasyonu

5

Kavşakta çarpışan iki otomobildeki 5 kişi yaralandı

6

Maskesine yerleştirdiği kamera düzeneği ile kopya çekti

7

Karantina ihlali yapan aileye ceza!Dikkat! Kırıkkale’de sıcaklıklar artacak

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son hava tahmin raporlarına göre Kırıkkale genelinde hava sıcaklıklarının 4 ila 8 derece artacağı belirtildi.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son hava tahmin raporlarına göre Kırıkkale genelinde hava sıcaklıklarının 4 ila 8 derece artacağı belirtildi.

ÖĞLE SAATLERİNDE DIŞARI ÇIKMAYIN

Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM) tarafından yapılan uyarıya göre; sıcaklıklar mevsim normallerinin oldukça üzerine çıkacak. Meteoroloji, artması beklenen sıcaklara karşı uyarı da bulundu. Yapılan değerlendirme, önümüzdeki bir haftalık süreçte ülke genelinde sıcaklıkların artmaya devam edeceği belirtildi. Sıcaklıkların, hafta sonuna kadar batı ve güney kesimlerde mevsim normallerinin 4 ile 6 derece üzerinde, hafta sonu ise tüm yurtta 6 ile 10 derece üzerinde seyredeceği tahmin ediliyor.

KIRIKKALE VALİLİĞİ UYARI YAPTI

Uyarı yapan Kırıkkale Valiliği, “Önümüzdeki bir haftalık süreçte ülkemiz genelinde sıcaklıkların artmaya devam ederek. bölgemiz genelinde (Bartın, Zonguldak, Düzce, Bolu, Karabük, Çankırı ile Kırıkkale) mevsim normallerinin 4 ila 8 derece üzerinde seyredeceği tahmin ediliyor. Önümüzdeki hafta ortasına kadar etkisini sürdürmesi beklenen sıcak hava dalgası nedeniyle, öğle saatlerinde (11 ile 16 saatleri arasında) başta yaşlılar, çocuklar ve kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımızın sıcak çarpmasına karşı dikkatli ve tedbirli olmaları önem arz etmektedir” açıklamasında bulundu.