1

VELİLERDEN PARA ALINMAMALIDIR!

2

MHP İL KONGRESİNE HAZIRLANIYOR

3

İKİNCİ ÖĞRENİM GÖREN ÖĞRENCİLERE DESTEK VERİLMELİ

4

KIRIKKALE HAK ETTİĞİNİ ALMADI

5

Öğretmen ve öğrencilere teknoloji desteği sunulacak mı?

6

DEVA’da Merkez İlçe Başkanı, Işıkoğlu

7

Tartışmalara son noktayı koyduAnahtar Kelimeler: Merkez Başkanı Işıkoğlu

DEVA’da Merkez İlçe Başkanı, Işıkoğlu

DEVA PARTİSİNDE MERKEZ İLÇE DE TAMAM

DEVA PARTİSİNDE MERKEZ İLÇE DE TAMAM

DEVA’da Merkez İlçe Başkanı, Işıkoğlu

Ali Babacan liderliğindeki DEVA Partisi, Kırıkkale teşkilatlanmasını adım adım tamamlarken, il başkanından sonra merkez ilçe başkanını da belirledi. Partinin merkez ilçe başkanlığına kurucu üye Avukat İbrahim Işıkoğlu atandı.

DEVA Partisi Kırıkkale Kurucu Merkez İlçe Başkanlığına Avukat İbrahim Işıkoğlu atandı. İl Başkanı İsmail Oğuz Karakuş ile birlikte kurucu üyelik görevi verilen Işıkoğlu, Babacan tarafından merkez ilçe başkanlığı görevine getirildi.

Işıkoğlu, atanmasıyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Hem partimizin kurucu üyesi olarak görevlendirmem, hem de merkez ilçe başkanlığı görevine atanmamızdan dolayı sorumluluğumuzun ve üzerimizdeki yükün farkındayız.”

“Zor günlerden geçtiğimiz bir dönemde, sorumluluk duygusuyla hareket edip, cumhuriyet şehri Kırıkkale’mize deva olmak için yola çıktık. Şehrimize kulak verip bıkmadan, usanmadan çalışacağız. Kırıkkale için ortak aklı, istişareyi esas alarak çalışmalarımıza devam edeceğiz.”

“Bizlerle birlikte yol yürümek, katkı sunmak isteyen tüm arkadaşlarımızı birlikte yürümeye ve memleketimize deva olmaya davet ediyoruz” dedi. Işıkoğlu, yönetim kurulunu önümüzdeki günlerde açıklayacaklarını ifade etti.