1

56 SAATLİK SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI 21.00'DA BAŞLIYOR

2

46 SUÇTAN ARANAN ZANLIYI KIRIKKALE POLİSİ YAKALADI

3

MKE KURUMU SİLAH MÜZESİ İÇİN İHALEYE

4

MEMUR MAAŞ BÜTÇESİ YENİDEN DÜZENLENMELİ

5

KIRIKKALE YASAKLARA UYUYOR

6

HAKKIMIZI KİMSE ELİMİZDEN ALAMAZ

7

KIRIKKALE BELEDİYESİ OLARAK HER ZAMAN ENGELLİ KARDEŞLERİMİZİN YANINDAYIZDEVA PARTİSİ GENÇLERİN SESLERİNE KULAK VERDİ

DEVA Partisi Gençlik Politikaları Başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı Av. Doğa Şanlıoğlu, İç Anadolu’nun göbeği olan Kırıkkale’de gençlerin seslerine kulak verdi.

Yapılan etkinliklerde gençlerle aynı dili konuşan, kürsü arkasına, masa başına geçmeden göz göze gelen, son haftalarda neredeyse her gün başka bir şehirde gençlerle buluşan Av. Doğa Şanlıoğlu, gençlerin gelecek Türkiye hayallerini farklı şehirlerde birlikte konuşuyor. Herkesin daire düzeninde oturduğu sistem aracılığıyla katılımcıların birbirleri ile daha rahat ve daha interaktif bir sohbet gerçekleştirmesinin amaçlandığını anlatıyor.

Yapılan Kırıkkale görüşmesinde gençlerin siyasi katılımının yüksek olduğunu ve bunun nedeninin sosyal hayatın sadece kafelerden ibaret göründüğünü, sosyokültürel hayatın yok denilebilecek kadar az olduğunu belirtti. Merkezi yapılanmada gençlerin kendilerini daha rahat ifade edebileceği sürekli gelişim ve değişimi esas alan projelerle bundan sonrada gençlerle sıklıkla görüşeceğini ve Kırıkkale gençleriyle sürekli temas halinde olacağını belirtti.

Kırıkkale’nin sosyal ve kültürel alanda eksikliklerini bilerek geldiğini belirten ve bu eksikliklerden bahseden Şanlıoğlu, bu konuda çalışmaları gençlerin seslerine kulak vererek yürütülmesi gerektiğini belirtti. DEVA Partisi Gençlik Politikaları Başkanlığının çalışma düzenine dikkat çeken Şanlıoğlu, Gençlik Politikaları Başkanlığı olarak mevcut sorunları sürekli dile getirmekten çok bu sorunlara yönelik çözüm önerileri sunmaya ve politikalar oluşturmaya çaba sarf edildiğine dikkat çekiyor.