1

NÜFUS FAZLA MESAİ YAPACAK

2

ERBAKAN 10. YILINDA ANILIYOR

3

VALİ SEZER, KIRIKKALE OSB’Yİ ZİYARET ETTİ

4

ŞİMŞEKLER ELİ BOŞ DÖNÜYOR

5

MİLLET BULVARI, YÜRÜYÜŞ YOLU ÇALIŞMASI SÜRÜYOR

6

KIRIKKALE’DE ARTIŞ VAR

7

KAÇAK AVA İZİN YOKAnahtar Kelimeler: ÇEŞNİGİR' PARAMOTOR

ÇEŞNİGİR'DE PARAMOTOR TURU

Kırıkkale Valisi Yunus Sezer'in girişimleriyle yapılan ve devreye alınan Çeşnigir Kanyonunda yeni bir hizmet daha devreye alınıyor.

Tarihi Çeşnigir Köprüsünü de içerisine alan Çeşnigir Kanyonunda yeni bir hizmet daha devreye alındı. Çeşnigir parkına gelen uçuş meraklıları Yamaç Paraşütü, Paramotor ve Parasiding yaparak Çeşnigir Kanyonunu havadan görme ve görüntüleme fırsatına kavuşacak. Alanda çalışma yapan ekipleri ziyaret eden Kırıkkale Valisi Yunus Sezer çalışmaların son durumu hakkında bilgi aldı. İncelemelerde İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Haluk Karahan'da Vali Sezer'e eşlik etti.   

 Yapılan çalışmayla ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Kırıkkale Valiliği "Yeni dönemle birlikte yamaç paraşütü ve balon turlarının başlayacağı Çeşnigir, bu alanda sporcu ve meraklılara ev sahipliği yapacak. Paramotor Pilotları, Çeşnigir Kanyonu üzerinde uçarak, Kanyonu havadan görüntüledi. Çeşnigir Parkına ziyarete gelen vatandaşlarımız 15 Mart'tan itibaren Yamaç Paraşütü, Paramotor ve Parasiding yapma imkanı bulacaklar" ifadelerine yer verdi.