1

AKİF filmi öğrencilerle buluştu

2

TÜGVA’da Başkan Parlak, güven tazeledi

3

Tanır, MHP’den istifa etti

4

İYİ Parti heyetinden Özkan’a hakaret davası

5

AK Parti gençlik kolları çalışmalarını sürdürüyor

6

İYİ Parti’den aşure günü etkinliği

7

Keskin'e yeni itfaiye binası yapılıyorAnahtar Kelimeler: Çamlıca Derneğinden Destek

Çamlıca Köyü Derneğinden Destek

Çamlıca Köyü Eğitim,Kültür,Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Kaya ve dernek üyeleri Şehitlerin emanetlerine ve Gazilere manevi destek verdi.

Çamlıca Köyü Eğitim,Kültür,Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Kaya ve dernek üyeleri Şehitlerin emanetlerine ve Gazilere manevi destek verdi.

 

DOSTLARIMIZ ADINA MÜTEŞEKKİRİZ

Düzenlenen ziyarette Gazilerimize ve Şehitlerimizin emanetlerine hitap eden dernek başkanı Hasan Kaya;"Kıymetli Şehit Aileleri ve Gaziler Derneğimizin güzide değerleri;Dernek üyelerimle beraber sizlerle aynı ortamı paylaşmaktan,duygu ve düşüncelerimizi paylaşmaktan  dolayı Derneğim, Köyüm ve İlimizdeki kıymetli dostlarımız adına müteşekkiriz.Tanımaktan gurur duyduğum Derneğimizin sevgili başkanı,üyeleri ve yönetimine Rabbimden sağlık afiyet diliyor,çizginizle,duruşunuzla ve çalışmalarınızla örnek olduğunuzu tekraren dile getiriyor saygılar sunuyorum. Ziyaretimiz vesilesi ile  Gazilerimizin,yaklaşmakta olan 19 Eylül Gaziler Gününü tebrik ediyor,bütün Şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum"dedi.

BAŞARILAR DİLİYORUZ

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kırıkkale Şubesi Başkanı Rıfat Öcal, "Biz de Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kırıkkale Şubesi olarak Sayın Başkanımız Hasan Kaya ve yönetimine ziyaretlerinden ve manevi desteklerinden dolayı teşekkür ediyor,faaliyetlerinde başarılar diliyoruz.''dedi.