1

OĞLUM BABAN ARTIK ŞEHİT

2

HER YERDE DENETİM

3

KENTTE FARKINDALIK EĞİTİMLERİ BAŞLADI

4

SİZLER BİZE ŞEHİTLERİMİZİN EMANETİSİNİZ

5

ERBAKAN’IN ÇİZDİĞİ YOLDA İLERLİYORUZ

6

BOZLAĞIN ALTIN SESİ ANILACAK

7

KIRIKKALE ŞEHİDİNE AĞLIYORBu onurlu direnişte milletimizin imzası vardır

YAHŞİHAN BELEDİYE BAŞKANI OSMAN TÜRKYILMAZ’IN 15 TEMMUZ MESAJI

YAHŞİHAN BELEDİYE BAŞKANI OSMAN TÜRKYILMAZ’IN 15 TEMMUZ MESAJI

Bu onurlu direnişte milletimizin imzası vardır

“15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Gününün” dünyada eşi ve benzerine az rastlanır bir zafer olduğunu söyleyen Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, “Bu onurlu direnişin ve şanlı destanın altında yüce milletimizin her bir ferdinin imzası vardır” diye konuştu.

15 Temmuz darbe girişimini unutmayacaklarını ve unutturmayacaklarının altını çizen Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz mesajında şu ifadelere yer verdi: "15 Temmuz'un dördüncü yıldönümündeyiz. Bu ülke tarihi boyunca büyük badireler atlattı. O gece Türkiye'yi kuşatan ruh Çanakkale ruhuydu. O gece birlik vardı, beraberlik vardı, kardeşlik vardı ve bütün göğüsler milli bir imanla doluydu. Cesaretimizle, ferasetimizle, basiretimizle hep beraber sarsılmaz surlara ve yıkılmaz setlere dönüştük. Bu milletin nasıl bir ruha sahip olduğunu tüm dünyaya bir kez daha gösterdik.”

“Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde irademize, bağımsızlığımıza ve bölünmez bütünlüğümüze kast edenler için 15 Temmuz gecesini bir cehenneme, ülkemiz ve milletimiz için de bir demokrasi bayramına dönüştürdük. Dolayısıyla kimse ama hiç kimse aziz milletimizi bir daha vatanıyla, bayrağıyla, istiklali ve istikbaliyle sınamaya kalkamayacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle, 15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümünde, bu büyük milletin bir ferdi olmaktan ve bu büyük millete hizmet etmekten onur duyuyorum. 15 Temmuz gecesi FETÖ'cü alçaklar karşısında kanlarıyla destan yazıp şehit düşen kardeşlerime Allah'tan rahmet diliyor, gazilerimize fedakârlıkları için şükranlarımı sunuyorum.”