1

KÜSTAHLIĞI PROTESTO EDİYORUZ

2

HER ZAMAN KIRIKKALESPOR'UN YANINDAYIZ

3

CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

4

HAYDİ SENDE BİSİKLETİNİ ALAN TURKUAZ BİSİKLET YOLUNA GEL

5

KIDEM TAZMİNATIMA DOKUNMA

6

KATI ATIK VE YEŞİL VADİ SU BİRLİĞİ TOPLANDI

7

OSMAN DURMUŞ İÇİN TBMM’DE TÖREN DÜZENLENDİAnahtar Kelimeler: SİZLERE ZAMAN GÜVENİYORUZ

BİZ SİZLERE HER ZAMAN GÜVENİYORUZ

CHP Kırıkkale Milletvekili Ahmet Önal, CHP İl Başkanı Onur Yüksel Bozdağ ve CHP Merkez İlçe Başkanı Yücel Kızık Kırıkkale Tabip Odası’nı ziyaret ederek destek açıklamasında bulundu.

Son günlerde siyasetin gündeminde olan Tabipler Birliği’ne destek amacıyla Kırıkkale’de önceki gün Tabip Odası’na CHP heyetinden ziyaret gerçekleştirildi. Oda Yönetim Kurulu Üyeleri ile görüşen Milletvekili Ahmet Önal, “Biz sizlere her zaman güveniyoruz, sağlık konusunda kendimizi siz Türk Hekimlerine emanet ediyoruz. Hekimlerimizin sağlık alanındaki görüşleri değerlidir. Sizlerin siyaset malzemesi yapılmasını da doğru bulmuyoruz. Sizler gönül rahatlığı ile işinizi yapmaya devam ediniz”

CHP heyetini Kırıkkale Tabip Odası olarak yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ağırlayan Oda Başkanı Dr. Bayram Işık, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve “Bizim işimiz sağlık, siyasete alet olmak istemiyoruz. Bizler işimize bakıyoruz. Hele ki şu zor sağlık günlerinde böyle şeylere asla girmek istemiyoruz. İşimiz çok yoğun. Mesaimizi ve yoğunluğumuzu hastalarımıza ayırmak zorundayız. Nazik ziyaretiniz ve desteğiniz için teşekkür ediyoruz” dedi. CHP heyeti ve hekimler bir süre son gelişmeler ve sağlık çalışmaları ile Covid-19 süreci ile ilgili sohbet etti.