1

Sizlerin hakkınız yenmez, yedirilmez

2

Kurban Bayramınız kutlu olsun

3

Bayramı, sağlığımıza dikkat ederek kutlayalım

4

Bayram hazırlıkları tamam

5

Yahşihan’da mezarlık bayrama hazır

6

Kırıkkale için görüş alışverişinde bulundular

7

VALİ SEZER, GERİ GÖNDERME MERKEZİNİ ZİYARET ETTİBayramı, sağlığımıza dikkat ederek kutlayalım

BAŞKAN SAYGILI’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN SAYGILI’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Bayramı, sağlığımıza dikkat ederek kutlayalım

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda, bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğunu yaşadıkların belirterek, Kırıkkale halkının ve bütün İslam Âleminin mübarek Kurban Bayramını kutladı.

Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, bayram günlerinin milletimizin bir arada yaşama ve aydınlık bir geleceği bir arada kucaklama arzusunun tazelendiği günler olduğunu ifade ederek, bayramda maske mesafe ve hijyen kuralarına uyularak kurbanların kesilmesinin önemli olduğunu belirtti.

Başkan Saygılı, “Kurban, bir teslimiyetin simgesi olup inancımız gereği kesilen kurbanlarla Yaradan’ımıza bağlılık ve teslimiyetimizi göstereceğiz. Bu vesileyle, eşsiz fedakârlık sergileyerek bizlere bu vatanı emanet bırakan aziz şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimizi şükranla selamlıyorum. Ayrıca Kırıkkaleli hemşerilerimizin ve İslam âleminin mübarek Kurban Bayramını kutlar, bu bayramın vatanımıza, milletimize ve İslam Âlemine barış ve huzur getirmesini temenni ederim” ifadelerine yer verdi.


Haber Kaynak : Pusula Gazetesi