1

YETERKİ GÖNÜLLERİMİZ BİR OLDU

2

YENİ ADLİ YIL BAŞLADI

3

SAĞLIKTA ŞİDDET SON BULSUN

4

HAYIRSEVER İŞ İNSANINDAN UZAKTAN EĞİTİME DESTEK

5

BAŞKAN SAYGILI’DAN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA SÜT ŞEKERİ

6

YAŞLI ADAMIN PARASINI ÇALIP EVİNİ YAKTILAR

7

BİRİ SARHOŞ, DİĞERİ EHLİYETSİZİLHAT
16.05.2020 22:49:49
parti toplantısı sanki. il başkanının ne işi var. vali nasıl müsaade ediyor anlamıyorum.

Anahtar Kelimeler: Bakan Kurum Kırıkkale toplantısı

Bakan Kurum ile Kırıkkale toplantısı

VİDEO KONFERANSTA KIRIKKALE'Yİ KONUŞTULAR

Bakan Kurum ile Kırıkkale toplantısı

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile video konferans sistemiyle gerçekleştirdiği toplantıda Koronavirüs tedbirleri ve devam eden projeleri değerlendirdi.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, bakanlık bürokratlarıyla video konferans yöntemiyle gerçekleştirilen ve Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, Milletvekili Ramazan Can, Belediye Başkanı Mehmet Saygılı ile AK Parti İl Başkanı Nuh Dağdelen’in de bulunduğu toplantıda, Başkan Yardımcıları Vedat Genç, Halil Danacı ve ilgili birim müdürleri yer aldı.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, Koronavirüs tedbirleri kapsamında şehrimizde yapılan çalışmalar hakkında bilgi ve talepleri aldı. Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Koronavirüse karşı ciddi manada çalışmalar yürütüldüğünü belirtip, bakanlığın ilgi alanına giren konularda yürütülen çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Başkan Saygılı, zor günlerde Kırıkkale’ye gösterdikleri ilgiden dolayı Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ve bakanlık bürokratlarına teşekkür ederken, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum da Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’yı çalışmalarından dolayı tebrik ederek kendisine başarılar diledi.